Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Jan Kondrak

Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak

koncert Jan Kondrak

Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak

Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego.

W czasie tego koncertu zaprezentuje solo przy akompaniamencie gitary utwory z repertuaru Leonarda Cohena, Bułata Okudżawy oraz swoje własne autorskie.

Jan Kondrak – absolwent polonistyki w UMCS. Autor, kompozytor i wykonawca piosenek. Tłumacz, publicysta i prozaik. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMIE. Zrealizował wiele scenariuszy własnych widowisk estradowych, np. Ogród wiszący-Pieśniarze świata – spektakl nagrodzony na targach estradowych OSET w Rzeszowie. Teatr Młodzieżowy w Ełku wystawił musical jego autorstwa pt. Moje Włosy. Na deskach Teatru Centralnego w Lublinie miała miejsce premiera jego widowiska pt. Pieśń z pieśni, do którego muzykę skomponował Zbigniew Łapiński.

Jego utwory wykonywali: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak


Jak działają recenzje?
Bardzo przyjemny, kameralny koncert, szczególnie dla ucha i ducha. Artysta prawdziwie profesjonalny. POLECAM miłośnikom nastrojowych spotkań z muzyką. Maciej
MACIEKawy 21.08.2023 11:24
Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak
Cisna, 15.08.2023
Latarnia Wagabundy - Wola Michowa
Ogólna opinia dobra. Jednak dla nieznających pieśni wykonawcy czasem trudno było zrozumieć tekst. Nie wiem czy bardziej ze strony dykcji p. Kondraka czy też nagłośnienia.
Włodzimierz 12.12.2022 19:21
Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak
Gdynia, 09.12.2022
Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej w Gdyni
Koncert był raczej kiepski. Interpretacje utworów Cohena i Okudżawy w wykonaniu tego pana nie sprawiły żadnej przyjemności, raczej irytację. Za dużo gadania i wtrącania polityki. W klubie niestety bardzo ciasno, niewygodne krzesła.
Katarzyna 11.12.2022 16:52
Jan Kondrak - Cohen / Okudżawa / Kondrak
Elbląg, 10.12.2022
Klub Mjazzga

Polecane z kategorii koncert