Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Jerry & The Pelican System

koncert

Jerry & The Pelican System

Jerry & The Pelican System - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp: 30/40 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

To muzyczny projekt stworzony w 2018 roku przez rozwijającego się saksofonistę i kompozytora Jerzego Mączyńskiego. Muzyka nagrywana w kwintecie, prezentowana w wielu różnych wariacjach zespołu na całym świecie.

To odważny i oryginalny projekt. Nowatorskie i budzące podziw podejście do jazzu, które zaowocowało wydaniem debiutanckiego albumu z wytwórnią Polskie Nagrania w kultowej serii Polish Jazz, zawierającej albumy wielu uznanych artystów tego gatunku, takich jak: Krzysztof Komeda, Andrzej Kurylewicz, Zbigniewa Namysłowskiego, Tomasza Stańko czy Michała Urbaniaka.

SARIANI – to drugi autorski album saksofonisty i producenta muzyki elektronicznej Jerzego Mączyńskiego. Tym razem Jerzy postanowił stworzyć solowy album z muzyką elektroniczną, który będzie prezentowany na koncertach jako solowy występ.

Jest to 6 oryginalnych kompozycji. Album zbudowany jest wokół tematów inspirowanych podróżami Jerzego do Indii. Każdy z utworów jest osobną historią. Tytułowy utwór – „SARIANI”, został zainspirowany trudną sytuacją kobiet w Indiach. Tytuł tego utworu symbolizuje imię wyimaginowanej superbohaterki, która wzywa do refleksji nad równością i wolnością.

Koncert obędzie się w dialogu z projekcjami LIVE artystki wizualnej Katarzyny Dębskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Jerry & The Pelican System

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert