koncert

JGJ FESTIVAL 2017 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu

koncert

JGJ FESTIVAL 2017 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu

JGJ FESTIVAL 2017 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu - Bilety na koncert

JGJ FESTIVAL 2017 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

JGJ FESTIVAL – Jeleniogórskie Gwiazdy JAZZU

29.10 - 04.11.2017r.

Projekt jest prezentacją muzyczną artystów wywodzących się z Jeleniej Góry. Wykonawcami są dwaj wybitni muzycy, Marek Napiórkowski i Artur Lesicki. Artyści stanowiący czołówkę polskiej estrady jazzowej i rozrywkowej , kompozytorzy i producenci płyt.

Podczas ostatnich siedmiu lat w ramach JGJ FESTIVAL, do wspólnych koncertów artyści zaprosili Tomasza Stańko, Leszka Możdżera, Macieja Balcara, Urszulę Dudziak, Krystynę Prońko, Stanisława Soykę, Henryka Miśkiewicza, Wojciecha Karolaka, Dorotę Miśkiewicz, Mietka Szcześniaka, Kubę Badacha, Krzysztofa Kiljańskiego, i innych.

Każdy koncert zróżnicowany jest pod względem artystycznym i programowym.

Wszystkie wydarzenia odbywają się w sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ja rzadko kiedy słucham tego rodzaju muzyki, a jednak bardzo się cieszę, że byłam na występie tych gwiazd Jazzu - bo dane mi było zobaczyć po prostu genialnych artystów! Wirtuozeria , prawdziwy tzw. majstersztyk, coś niewyobrażalnego że ludzie mają tak niesamowite możliwości. Byłam pod wielkim wrażeniem. I pójdę znowu, jeżeli nadarzy się okazja. Polecam wszystkim miłośnikom muzyki w wydaniu mistrzowskim.
Fenomenalny koncert. Światowy poziom w Jeleniej Górze! Oby tak dalej!
super koncert ,wspaniała atmosfera ale uciążliwa klimatyzacja pozdrawiam
Koncert był znakomity, jestem pod wielkim wrażeniem kunsztu wszystkich muzykow - na szcególną pochwalę zasłużyl Sławomir Kurkiewicz, ktory zastąpił Roberta Kubiszyna i po jednej probie zagrał znakomicie. Marek Napiorkowski to rzeczywiście pierwsza gitara Rzeczpospolitej, wspaniale, że towarzyszyli mu doskonali muzycy z USA. Razem są w stanie podbić najlepsze sceny Europy i w Stanach. W Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Gorze znakomicie slucha sie jazzu. Oby wiecej takich wydarzeń!
Wspaniały koncert artyści najwyższych lotów. Napiórkowski jako leader skromny, komunikatywny i podkreślający swoje korzenie w Jeleniej Górze. To jeden z piękniejszych koncertów jakie widziałem a byłem na bardzo wielu. Byle więcej takich imprez organizatorzy spisali się na medal!!! Czekamy na kolejne edycje.
Dobrze spędzony czas. Muzyczne SPA dla mózgu ;)
Fantastyczny koncert
Koncert bardzo mi się podobał, Pani Dorota oprócz wspaniałego wokalu bawiła widownię swoim poczuciem humoru. Muzycy zaprezentowali swój kunszt w wysokiej klasie. Jedyny minus, który jednak przeszkadzał w odbiorze tak wspaniałej muzyki to klimatyzacja, było zbyt chłodno.
Rewelacyjny koncert! Gitara, dwoje skrzypiec, altówka, wiolonczela i wokal. Brakuje czegoś? Absolutnie nie! Komu potrzebna sekcja rytmiczna ;) Dziękuję za wspaniały wieczór.
bardzo przyjemny koncert, oby więcej takich. Natomiast cena biletów lekko wygórowana.

Polecane