koncert

JGJ Festival 2015 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu

koncert

JGJ Festival 2015 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu

JGJ Festival 2015 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu - Bilety na koncert

JGJ Festival 2015 - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

"JGJ FESTIVAL", to prezentacje muzyczne artystów wywodzących się z Jeleniej Góry, Marka Napiórkowskiego oraz Artura Lesickiego. Dwóch wybitnych muzyków, którzy obecnie tworzą czołówkę polskiej estrady jazzowej i rozrywkowej , kompozytorzy i producenci płyt. Projekt jest projektem bardzo otwartym, skierowany do szerokiego spektrum odbiorców. Każdy z koncertów zróżnicowany jest pod względem wykonawczym i programowym. Można w nich usłyszeć zarówno jazz, jak i solu, blues, czy pop.

Marek Napiórkowski

Urodzony w Jeleniej Górze, jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce. W swoim ponad 20- letnim dorobku artystycznym, nagrał ponad 100 płyt z różnymi wykonawcami: Patem Metheny, Mino Cinelu, Richardem Boną, Anna Marią Jopek, Henrykiem Miśkiewiczem, Urszulą Dudziak ,Ewą Bem, Janem "Ptaszynem" Wróblewskim, Krzysztofem Ścierańskim.

Artur Lesicki

Urodzony w Jeleniej Górze. Od ponad 20 lat związany jest z wrocławskim i jeleniogórskim środowiskiem muzycznym. Działalność profesjonalną gitarzysta rozpoczął w 1992 roku. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, a.m: Międzynarodowego Konkursu Zespołów Jazzowych "Jazz Juniors92", Międzynarodowego Festiwalu Jazz Fair'94. W latach 1995-1998 współpracował z Krystyną Prońko. Muzyk jest także jednym z czołowych liderów zespołu "Funky Groove", który przez czytelników" Jazz Forum" został nazwany najlepszym jazzowym zespołem elektrycznym 2003 i 2004r.

Wszystkie koncerty odbywają się w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowity koncert, zaśpiewany i zagrany z pasja, radością i macą
koncert super cały zespól wyśmienity głos Kuby Badacha jak się usłyszy to można go pokochać...
Super knocert
Dawno nie byłem na koncercie, ten spełnił moje oczekiwania . Bawiłem się wspaniale . Pozdrawiam organizatorów i proszę o jeszcze .
Rewelacyjny koncert! Każdy z muzyków to prawdziwy mistrz, do tego cudowny wokal Kuby Badacha stworzyły niesamowity jazzowy klimacik!
klimatycznie i na poziomie.
Anna Maria Jopek genialna, jak zawsze. Marek Napiórkowski i Pedro Nazaruk również ukłony za całość! Proszę o kolejny koncert AMJ w J.G. !!!
Pani Ania, Panowie Marek i Pedro cudowni!!!
Rewelacyjny koncert, wspaniały wokal i oprawa muzyczna! Prawdziwa uczta dla ucha!
Wspaniały koncert
Bardzo dobry, energetyczny koncert, ujmujące prowadzenie Pana Napiórkowskiego, poziom artyzmu - najwyższy. Z wielką przyjemnością wysłuchałam tego koncertu.
Anna Maria Jopek - dla wielbicieli jej talentu nie potrzeba dodatkowych rekomendacji.
Wspaniały koncert, nic dodać, nic ująć:). O profesjonalizmie wykonawców nie ma co pisać, bo jest on oczywisty i dostrzegalny w każdej nucie, dźwięku i geście. Już czekam na kolejny koncert w tym wykonaniu
koncert Anny Marii Jopek, Marka Napiórkowskiego i Pedro Nazaruka - rewelacja! Wciąż jestem pod wrażeniem!
Wspaniały występ:)
Koncert, jak wszystkie koncerty Marka Napiórkowskiego na bardzo wysokim poziomie. Wspaniały duet.
Bardzo klimatyczny i kameralny koncert, który zapewne brzmiałby jeszcze lepiej we wnętrzu mniejszym, niż sala filharmonii. Ciekawe aranżacje znanych utworów ze ścieżek filmowych, bezpośredni kontakt z muzykami:)
Piękny profesjonalny koncert! uwielbiam takie wydarzenia!

Polecane