koncert

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

koncert

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami" - Bilety na koncert

Jacek Wójcicki "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami" - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową.

Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

*„*Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Recital "Od La Scali do Piwnicy Pod Baranami" jest wieczorem pieśni i kabaretu. Dowcipne teksty kabaretowe rodem z Piwnicy Pod Baranami, piosenki charakterystyczne, liryczne wykonywane z akompaniamentem skrzypiec. Popisy solistyczne Jacka Wójcickiego z repertuarem piosenek z różnych nurtów rozrywki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

21.07.2020, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Brak recenzji

Polecane