koncert

Jacek Wójcicki "TYCH LAT NIE ODDA NIKT " - złote standardy polskiej piosenki

koncert

Jacek Wójcicki "TYCH LAT NIE ODDA NIKT " - złote standardy polskiej piosenki

Jacek Wójcicki "TYCH LAT NIE ODDA NIKT " - złote standardy polskiej piosenki - Bilety na koncert

Jacek Wójcicki "TYCH LAT NIE ODDA NIKT " - złote standardy polskiej piosenki

Najpiękniejsze standardy polskiej piosenki, ponadczasowe przeboje z repertuaru Ireny Santor, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Violetty Villas, Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego i in.

W programie m.in. „Powrócisz tu”, walc „Embarras”, „Tych lat nie odda nikt”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Przetańczyć z tobą chcę”, „Kormorany”, „Kawiarenki”, „List do matki”, „Zacznij od Bacha” w interpretacji znakomitych artystów, którzy swoimi występami na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności: Justyny Bacz, Julity Kożuszek, Ireneusza Miczki i Jacka Wójcickiego, którzy to panowie mieli zaszczyt i przyjemność występować w duetach z Ireną Santor.

Wokalistom towarzyszy zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego, który przez ostatnie niemalże dziesięć lat niezmiennie towarzyszy na scenie Irenie Santor. Zespół tworzą: Mariusz Dubrawski (fortepian), Wojciech Ruciński (kontrabas), Grzegorz Poliszak (perkusja) oraz Mirosław Romejko (saksofon, klarnet, flet).

Zapraszamy na spotkanie z klasyką polskiej piosenki, wypełnione czułością dźwięków, nieprzemijającym urokiem i szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje lat 60 i 70.

GWIAZDA WIECZORU:
Jacek Wójcicki - vocal
Justyna Bacz - vocal
Julita Kożuszek- vocal
Ireneusz Miczka - vocal
zespół muzyczny pod kier. Mariusza Dubrawskiego

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje Jacek Wójcicki "TYCH LAT NIE ODDA NIKT " - złote standardy polskiej piosenki

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert