koncert Janusz Radek

Janusz Radek - the best of

koncert Janusz Radek

Janusz Radek - the best of

Janusz Radek - the best of - Bilety na koncert

Janusz Radek - wokalista, kompozytor i aktor o niezwykle charakterystycznym głosie. Obecny na polskiej scenie od 30 lat.

Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne, między innymi finałową trójką konkursu SuperJedynki w kategorii Płyta roku za płytę „Dziękuję za miłość”, SuperJedynką w kategorii Płyta Pop za album „Psałterz Wrześniowy”, SuperJedynką Publiczności w Opolu dla solistów, pierwszym miejsce na Festiwalu TOP Trendy 2007 za najlepiej sprzedający się album, czy nagrodą dziennikarzy za wykonanie utworu „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena podczas koncertu „40 na 40” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę.

Dzięki muzycznej różnorodności programów koncertowych, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

Koncert „The best of” to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka. m.in. z recitali: Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie, z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak: • „Kiedy U-kochanie” • „Dziękuję za miłość” • „Groszki i róże” • „Na moście w Avignone” • „Dziwny jest ten świat” • „Domek bez adresu” • Serwus Madonna • Dom za miastem • Opowieść Niemenem • Gdzieś-Po-Między • Z Ust do Ust

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.12.2021, 20:00 Lizard King
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje Janusz Radek - the best of

Super miła obsługa dająca sobie radę z sytuacjami nietypowymi. Artysta bajeczny jak zwykle, zaczarował widownię. Wychodziłam na koncert pod hasłem "Choćby sie paliło i waliło", poczuwam sie więc do winy, że to przeze mnie to oberwanie chmury, które spowodowało wyłączenie prądu na BISy i cudny bis a capella, za który Januszowi Radkowi pięknie dziękuję!
głos pana Radka świetny! ale niestety smutek - miało być the best of, a nie pojawiła się prawie żadna ze znanych piosenek:( wielkie rozczarowanie
JAK ZAWSZE JANUSZ BOSKI, NIEBIAŃSKI I BOSO;)
Magiczny koncert cudownego Artysty wraz z Zespołem w naprawdę świetnym miejscu, jakim jest sala koncertowa NCK. Wydarzenie artystyczne na najwyższym poziomie! Dziękuję i czekam na następne!
Genialny występ. Pan Janusz po przerwie koncertowej, w wybornej formie. Aż szkoda, że na BIS zabrakło prądu przez burze, ale i tak wykonanie acapella na zakończenie było super!
wszystko bylo super, nie zaszkodzil nawet brak pradu na bis- akurat bylo po wielkiej burzy. Milo bylo poprzebywac w takim towarzystwie.
Świetny koncert, jak zwykle w tym wykonaniu :) Niesamowity głos!!!
wspaniały koncert. Artysta posiada ogromny dar możliwości głosowych. Nawet w nieprzewidzianej sytuacji braku prądu występ a capella cudowny Pięknie dziękuję
Świetny koncert, jak zawsze. 😀
Niesamowity koncert w trakcie ulewy. Brawa dla artystów
Było fantastycznie.Polecam koncerty Radka
Było perfekcyjnie kunszt dla ucha

Polecane z kategorii koncert