koncert Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

koncert Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski  i  Pavel Planka - Bilety na koncert

Ethno Jazz Festival zaprasza na długo oczekiwany koncert Jaromira Nohavicy.
Najwybitniejszy czeski bard wystąpi 12 listopada w sali audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy ul. Wystawowej 1.
Artyście na scenie towarzyszyć będą: Robert Kuśmierski - akordeon, piano i Pavel Planka - instrumenty perkusyjne

Jaromir Nohavica jest znany i kochany tak samo w Polsce, jak i w swojej ojczyźnie Czechach. Podczas koncertów czeskiego barda wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.
Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach. Bardzo dobrze zna język polski i swoje koncerty w Polsce prowadzi po polsku. Nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest Poruba - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

Koncert jak zawsze świetny,choć w Krakowie w teatrze variete na ostatnim koncercie była zdecydowanie lepsza akustyka.
Wspaniały .. byłam pierwszy raz, bardzo mi się podobało
Bardzo dobry koncert. Publiczność szalała, tańczyła, śpiewała. Artyści mieli bardzo dobry kontakt z nami i zmusznani byli do bisowania. Polecam..
Występ warty obejrzenia.Wykonawcy rewelwcyjni.
Koncert rewelacyjny - pełen humoru, ale i zadumy.
Rewelacja!!! Byłam na kilku koncertach Jaromira i dla mnie ten był najbardziej magiczny. Dziękuję i uwielbiam z serca niezmiennie od ponad trzydziestu lat 🙏🦋☀️
Było bosko
Jak zawsze Jaromir Nohavica i spółka nie zawiedli. Był śmiech ,płacz i ciarki na skórze. Takie emocje w tym rozbieganym świecie pozwalają nam na nostalgię i zastanowienie. Wielki kunszt p.Kuśmierskiego i p. Planka. Szacun
Rewelacyjny występ. Mistrzowskie wykonanie wszystkich trzech panów na scenie
było to dla mnie mega pozytywne wydarzenie, pełne emocji i radości iż jestem częścią tego wydarzenia, będę długo wspominać ten koncert, z pewnością jeśli tylko będzie to możliwe wybiorę się drugi raz, już tęsknie
Super koncert, dobra zabawa, profesjonalne wykonanie Jaromira, warto się wybrać, szczególnie dla miłośników poezji czesko-polskiej.
Super! Wrażenia niesamowite!
Rewelacja! Już czekamy na kolejny koncert Jaromira😄
Cudowny, ciepły koncert! Liryka i zabawa ludyczna stale się przeplatają, od płaczu po nieopanowany śmiech! Zacierają się granice lingwistyczne, na poziomie emocjonalnym zrozumienie nie wymaga doskonałej znajomości języka. Rewelacyjny Pavel Planka potrafi zrobić instrument muzyczny ze wszystkie do tego jego układy taneczne ! Rewelacja ! Wreszcie, po miesiącach oddalenia i złych wiadomości wieczór pełen poczucia wspólnoty i sympatii dla wszystkich ludzi wokół. Dziękuję Jaromirze !
Super występ serdeczny ,poetyczny,dynamiczny, ciekawy i zaskakujący,teksty z życia wzięte, dużo dobrych pomysłów i dużo zdrówka życzymy, długoletni fanowie Svatava I Artur z Nędzy :)
Svatava z Nędzy:) 13.11.2021 11:25
Wielki Jaromir i wspaniali towarzyszący Pavel i Robert. Fantastyczny koncert. UCZTA!. Doskonały kontakt z widzami. Były też bisy. Czekam na kolejny koncert.
Jak zwykle rewelacyjny koncert !
Nohavica je jenom jeden!😶
długo czekaliśmy na kolejny koncert Jarka we Wrocławiu, warto było, przy "Mama powiesiła mi na szyi klucz" normalnie się pobeczałam

Polecane z kategorii koncert