koncert
John Porter Solo

koncert

John Porter Solo

John Porter Solo - Bilety na koncert

John Porter Solo - Bydgoszcz Sala MCK | Bilety na koncert

Koncert Johna Portera Solo, to zbiór utworów z ostatniego solowego krążka "Honey Trap", piosenki z legendarnej już płyty "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską. Premierowo także utwory z trzeciej zamykającej tryptyk płyty, której premiera zapowiadana jest na 2019 rok.

Ostatnia płyta solowa Johna “HONEY TRAP” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy “BACK IN TOWN” - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie.

„Mam swój The Who-Neil Young moment!” – wyznaje Porter.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.04.2019, 20:00 Sala MCK

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Zmieńcie krzesła na troszkę wygodniejsze 😉 reszta wspaniale .
John w świetnej formie. Nowe utwory naprawdę niezłe. Przemiły wieczór.
Naprawdę udany wieczór, John w bardo dobrej formie wokalnej, na gitarach zawsze grał porywająco i to również się nie zmieniło nawet o jotę :) Były piosenki dla starych (jak ja) fanów - w tym pięknie zagrane i zaśpiewane "Life", "Still in Warsaw" oraz "One Love" - były także zupełnie nowe kawałki, które mam nadzieję ukażą się na kolejnej jego płycie. A organizacja i nagłośnienie w Kuźni jak zwykle bez zarzutu, tylko piwo drogie ;-)
Koncert rewelacja. John i gitara - mogę siedzieć całą noc. Wyszłam trzęsącym się krokiem. No cóż, piszę z perspektywy kogoś kto Johna Portera odkrywa od dwóch lat dopiero ;-) Lepiej późno niż wcale. Chcę więcej!
Fajny występ. Organizacja jak zawsze wzorowa. Polecam wydarzenia w tym miejscu.
John Porter w dobrej formie :)
Artysta w formie! Organizatorzy również; dobre nagłośnienie.