koncert

Jose Torres & Havana Dreams

koncert

Jose Torres & Havana Dreams

Jose Torres & Havana Dreams - Bilety na koncert

Jose Torres - artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej "Jose Torres y Salsa Tropical". Występując od ponad 25 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, Maanam-em, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną i Leszkiem Możdżerem.

Od ponad 25 lat zajmuje pierwsze miejsce w ankiecie na najpopularniejszego muzyka roku w kategorii instrumenty perkusyjne, którą corocznie organizuje najstarsze i najbardziej renomowane czasopismo muzyczne Jazz Forum.

Rozpalone słońcem rytmy przeniosą Was bezpośrednio na Kubę zapewniając niezapomniane wrażenia. Co ważne, proponowana przez Jose & Havana Dreams muzyka trafia do szerokiego grona słuchaczy - znakomicie odbiera ją zarówno bardzo młoda jak i dojrzała publiczność o sprecyzowanych gustach.

Jose & Havana Dreams gra typową, kubańską muzykę, zaczerpniętą prosto z Hawańskich ulic, która hipnotyzowała dotąd jedynie turystów odwiedzających wyspę. Muzykę, która niesie ze sobą masę pozytywnych emocji, energię i radość. Niekiedy potrafi zaskoczyć nutką nostalgii. W programie zespół zagra, oprócz własnych kompozycji, również znane utwory, m.in. z filmu "Buena Vista Social Club" oraz standardy muzyki kubańskiej. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza w tematykę utworów, opowiada kubańskie anegdoty, wchodzi w interakcję z gośćmi. Muzyczne show ze znanymi i lubianymi akcentami, które będzie wspaniałym wydarzeniem na zakończenie karnawału.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jose Torres & Havana Dreams

miesiąc temu wrocilam wlasnie z Kuby i w czasie tego koncertu poczułam się jakbym tam wrocila. Koncert dobrze zorganizowany a wstawki słowne Jose Torresa rozbawialy do lez. Tacy wlasnie sa Kubanczycy! Najszczesliwszy narod pod sloncem, maja swój rum, taniec, cygara no i wlasnie to slonce!!! więcej do szczęścia nic im nie potrzeba!!! Należy brac z nich przykład!
Niesamowita energia i świetna zabawa, prośba o więcej koncertów Jose Torresa. Wspaniały pomysł z tancerzami, ich występy doskonale podkręcały atmosferę. Oglądałam, słuchałam i tańczyłam z wielka przyjemnością.
Irena123 31.01.2016 20:06
Super!

Polecane z kategorii koncert