Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Jubileusz 40-lecia KTT SPIN

koncert

Jubileusz 40-lecia KTT SPIN

Jubileusz 40-lecia KTT SPIN - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jubileusz 40-lecia Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Jubileuszu 40-lecia Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN. Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca o godz. 17:30. Widzowie zobaczą choreografie wszystkich formacji SPINu, od dziecięcych, poprzez młodzieżowych po formacje osób dorosłych. To będą niezapomniane, taneczne emocje.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN powstał 40 lat temu w 1993 r. Pierwszą założycielką zespołu była pani Anna Skomorowska. Po kilku latach klub przejęła pani Elżbieta Lasocka, która prowadzi go do dziś z wielkim powodzeniem. Przez lata w klubie przewinęło się wielu znakomitych trenerów. Obecnie formacje prowadzone są przez Sebastiana Lasockiego, Artura Fojcika, Paulinę Adamczyk-Fojcik. Klub prowadzi zajęcia w kilku grupach wiekowych od dzieci 7-letnich, poprzez młodzież, na dorosłych kończąc. W skład klubu wchodzą obecnie formacje: Venus, Shadow Dance, Carmen, Carmenki, Szafir, Back to dance oraz Latino Dance. KTT Spin jest corocznym gospodarzem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX.

  • 40-lecie KTT SPIN to dla mnie powód do ogromnej satysfakcji i dumy. Jest to również moment, kiedy ożywają wspomnienia. Pamiętam doskonale swoje początki, pierwszych tancerzy i nasze sukcesy. Niezapomniane wyjazdy, przygody, wiele sytuacji, które dziś są powtarzane jako anegdoty. SPIN to moja druga rodzina. Włożyłam w tę pracę całe swoje serce, energię i ogrom czasu. Jestem szczęśliwa, że dziś możemy świętować sukcesy w zespole, który zrzesza ponad 100 tancerzy. Z tej okazji zapraszam wszystkich do obejrzenia koncertu. Chcemy podzielić się z naszą publicznością tym, co kochamy najbardziej, tańcem i naszą pasją. - mówi Elżbieta Lasocka, główny choreograf i trener KTT SPIN.

Każdy koncert Spinu to gwarancja niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy. Na scenie wystąpi około 100 tancerzy we wszystkich kategoriach. W programie widzowie będą mieli okazję zobaczyć choreografie w układach standardowych i latynoamerykańskich. Piękne stroje, muzyka, gra świateł, ruch i emocje – tego wszystkiego można się spodziewać po występach tancerzy Spinu.

  • Serdecznie zapraszam na koncert jubileuszowy SPINu. Gwarantuję, że będzie to wspaniałe wydarzenie. Jestem dumna z tego, że w WCK działają zespoły z tradycją i piękną historią. To dowodzi temu, że grupy związują ze sobą ludzi poprzez przyjaźń i rodzinną atmosferę – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Koncert KTT z okazji jubileuszu 40-lecia odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w niedzielę, 18 czerwca o godz. 17:30. Bilety w cenie 30 zł dostępne w kasie WCK oraz online.
Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Wodzisław Śląski

Brak wydarzeń w: Wodzisław Śląski

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Jubileusz 40-lecia KTT SPIN


Jak działają recenzje?
Wspaniale
Bozena 23.06.2023 09:22
Super impreza dziękujemy :)
Merry 19.06.2023 18:26
Piękna gala , występ profesjonalistów godny zobaczenia, polecam kolejne gale zespołu Spin.
19.06.2023 14:24
Piękna oprawa wspaniale tańczącej młodzieży w pięknych strojach. Serce się cieszy, gdy to ogląda. Wodzisław to miasto tańcem towarzyskim przepełnione. Tyle młodzieży tańczącej! Brawo Elżbieto! Wspaniałe podsumowanie 40 lat pracy.
GENOWEFA 19.06.2023 10:08
Gala mega występy cudne atmosfera niesamowita
Basia 19.06.2023 08:59

Polecane z kategorii koncert