koncert Julia Pietrucha

Koncert Julia Pietrucha - "FOLK it! TOUR"

koncert Julia Pietrucha

Koncert Julia Pietrucha - "FOLK it! TOUR"

Koncert Julia Pietrucha - "FOLK it! TOUR" - Bilety na koncert

„Na początku było ukulele.

Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie.

Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja.

Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków - poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.

Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside”

- tak zapowiada swoją najnowszą trasę pt. „ FOLK it! TOUR”.

Po bardzo udanej wiośnie wracamy z zupełnie nową odsłoną koncertów - w zmienionym składzie!

Julii będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory.

Nie zabraknie także niespodzianek - nie tylko tych repertuarowych.

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Julia Pietrucha - "FOLK it! TOUR"

Ciekawa muzyka i aranżacja utworów. Niesamowity głos Julii Pietruchy. Nastrojowy klimat koncertu pozwolił odprężyć się i choć na chwilę zapomnieć o problemach wokół.
Koncert bardzo fajny i klimatyczny, obsługa i organizacja ok! :)
Kameralny koncert ale jestem pod dużym wrażeniem, bardzo dobre nagłośnienie :-) instrumenty nie zagłuszały wokalu a głos Pani Julii na żywo piękniejszy niż na oficjalnych utworach :-) Super!
Zjawiskowy koncert !
Koncert wspaniały, Julia ma piękny głos, wraz z zespołem i akompaniamentem instrumentów brzmi świetnie. Bardzo miły wieczór. Chętnie wybiorę się ponownie na koncert! Dziękuję.
Piękny, nastrojowy koncert. Świetne aranżacje utworów, niezapomniana atmosfera, doskonałe nagłośnienie.
Wspaniała ogranizacja podszas pandemi. Julia jak zwykle zagrała na najwyższym poziomie! :)
Koncert -rewelacja !!! Świetna atmosfera i klimat. Gorąco polecam
Bardzo sprawnie zorganizowane rozdzielanie miejsc zgodnie z wymogami epidemiologicznymi. Dodatkowo wszystkie osoby z obsługi przemiłe i naprawdę chcące pomoc widzowi. Bardzo polecam NCK🙂 i dziękuję za udany wieczór.
Niesamowity, klimatyczny koncert.. Procedury bezpieczeństwa zachowane.
Wspaniały, klimatyczny koncert. Pani Julia i jej zespół stworzyli niezwykłą atmosferę na scenie.
Genialny wokal, dobra akustyka, szacun dla dźwiękowców.
To było piękne magiczne wydarzenie. Julia ma nieprawdopodobny głos, od pierwszych dźwięków jakie wydała miałam ciary na całym ciele.
Za dużo "usypiających" utworów . Ale generalnie ok.
Tadeusz 10.02.2020 09:21

Polecane z kategorii koncert