koncert
Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

koncert

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour" - Bilety na koncert

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour" - Zielona Góra Filharmonia Zielonogórska, sala MCM | Kupuj Bilety Online

WHO IS MM ?

My first name is hated, by nothingness absorbed

My second name, Maria, shall bring comfort

My third name, Magdalena, shall bring love

I am there... Where the beginning and where the end is...

Without being nowhere

I am loved and rejected ...

I am the curse and absolution

I am the daughter of a priest... I am the daughter of a sinner...

I am married to the night... I am the mother of the dawn

I am the relief in coming

I am the consolation in leaving

I am... Husband and wife

I am... The mother of my own father

I am... The daughter of my own son

I am...

I give you back your lives

Since you have taken mine

I am

Maria Magdalena

THE MUSIC

It's an extraordinary combination of club music and string orchestra and spatial vocals of Maria Magdalena - European singer, violinist and composer. J. Rene Kosik, club music producer and composer, took care of the exquisite sound of the whole. The project was born out of pure love for the Art.

It's the music of our times, directed to sensitive people, as well as those who love intense club rhythms and unusual, even cosmic, space in music.

Vocals, choirs, violin and production: Maria Magdalena

Synthesizers, drums, sampling, programming, mixing and

production by: J. Rene Kosik.

Orchestra: Silesian Art Collective

Lyrics: Maria Magdalena, Sarai, Meth Dears, K. Szabo

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Recenzje

Świetny koncert, muzyka innego wymiaru i ten głos ... Polecam.
Kosmiczne show, bardzo mi się podobało, a raczej uruchomiło nowe emocje, kupiłam książkę Cywilizacja dusz.Dziękuję za inspirację do rozwoju i piękny wyraz artystyczny.Niezawodna Justyna Steczkowska.
Krystyna 17.09.2019 14:21
Koncert absolutnie genialny, zjawiskowy. Transcendentny i pełen mistycyzmu. Klasa sama w sobie, przeżycie z kategorii metafizycznych.
Tomasz 17.09.2019 13:55
Mistyczny,piękny koncert. Wokal nieziemski. Kunszt i maestria.
Cudowny koncert, warty każdej ceny!
Marek 17.09.2019 08:26
Jaka ma być recenzja??? Koncertu nie było . Dałbym 0 gwiazdek. Nawet nie powiadomiliście o odwołaniu..
Zgodnie z opisem była to niezwykła produkcja klubowa.Fantastyczne show z cudownym głosem Marii Magdaleny,świetnymi choreografiami,wizualizacjami.Ciarki na ciele do tej pory.Perfekcyjnie w każdym calu!
Poziom artystyczny występu - mega! Doskonale zorganizowana scena, wszystko było widać. Tancerki dopełniały obrazu, pozostając jednocześnie w tle. Wizualizacje - ciekawe. Na plus - układ ekranów i pocięcie obrazów. Fajne rozwiązanie. DJ rewelacyjny! Super aranżacje i doskonale przygotowany występ. Wszystko było dopięte na ostatni guzik - bez potknięć (w tym także płynne przejścia pomiędzy utworami). Wspaniale z tematyką występu komponowały się też stroje. Oczywiście same wykonania Justyny - zniewalające. Idealnie wkomponowuje się ona w muzykę klubową. Co do uwag poprzedników odnośnie nagłośnienia - nie do końca się mogę zgodzić. Nagłośnienie było ok, a teksty śpiewane przez Steczkowską - wyraźne. Fajnie to wszystko zgrane. Justyna jak zwykle uwodzicielsko i z ogromnym zaangażowanie. Jedynym minusem koncertu jest zakończenie - w zasadzie chyba nikt z publiczności siedzacej ani stojącej nie wiedział, że to koniec. Artystka po prostu zniknęła, kiedy jeszcze DJ stał przy konsolecie. I już. Ani przedstawienia tancerek, ani DJ... Szkoda - bo taki niuans zepsół całość i pozostawił niesmak. Wypadało by to inaczej zakończyć.
gość 12.03.2016 17:58
Rozumiem, że to miała być wersja klubowa. Podkład muzyczny słaby, walory muzyki trance/electo/dance/chill bardzo bardzo słabe. Justyna coś śpiewała ale muzyka ją zagłuszała.Na koncercie było niewiele osób - podejrzewam, ze tylko prawdziwi fani, nikt z przypadku; a mimo to atmosfera grobowa, na twarzach było widać rozczarowanie. Byłem na 3 jej koncertach zawsze wychodziłem zachwycony, owacje na stojąco przez 10 minut, przynajmniej 2 bisy. Projekt Maria Magdalena to wielka pomyłka. Justyna i jej ekipa niestety położyła ten temat. Szkoda.
Tomek91 11.03.2016 22:44
Koncert miał się o rozpocząć o godz 19 ( tak było napisane na biletach i do tej pory jest napisane na portalu),po czym na miejscu dowiaduję się że koncert rozpoczyna się o godzinie 20 a ostatecznie rozpoczął się o 20.30!!!!! bez słowa wyjaśnienia i przeprosin .Bufet na antresoli nieczynny.Pierwszy i ostatni raz byłem w tym klubie.
jacot1968 11.03.2016 19:09
Niesamowite show! Genialne aranże, kostiumy, wokal, tancerki! Momentami szczęka opadła mi na podłogę! Głos Justyny niepokonalny.. klasa sama w sobie
gosc 11.03.2016 12:26
Artystycznie: nie dla mnie - nie podobało mi się wcale. Technicznie: z nagłośnieniem coś nie wyszło (wokal ledwo słyszalny, a skrzypce wcale)

PROMOCJA DNIA

-25%

Lwówek Śląski
14.12.2019 16:00

bilety od 55,00 zł

KUP BILET

Polecane

Zielona góra inne wydarzenia