koncert

KATARZYNA GRONIEC. Koncert walentynkowy z piosenkami Agnieszki Osieckiej

koncert

KATARZYNA GRONIEC. Koncert walentynkowy z piosenkami Agnieszki Osieckiej

KATARZYNA GRONIEC. Koncert walentynkowy z piosenkami Agnieszki Osieckiej - Bilety na koncert

ZOO to tytuł koncertu, muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyny Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną, nadając im wyjątkowe brzmienie. Usłyszymy m.in. niezapomniane Wielka Woda, Kokaina, Dzikuska, ZOO, Piosenka o życiu ptasim. Utwory zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). Wraz z wokalistką wystąpią także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja). „Zdarza się, że covery przyćmiewają wykonania oryginalne… Czy to dobrze czy źle?! Groniec śpiewa awangardowo, czasem wywraca piosenki do góry nogami, jednocześnie zachowując ich sens i nadając im nowe sensy.” – o wokalistce napisała Agata Passent.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KATARZYNA GRONIEC. Koncert walentynkowy z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Koncert był cudowny organizacja sprawna polecam
Koncert rewelacyjny.
Koncert bardzo dobry. Wspaniali muzycy i oczywiście osobliwa i nietuzinkowa Kasia Groniec. Dla mnie przemiły wieczór i dużo wzruszeń.
Wszyscy znają Osiecką, ale wykonanie pani Kasi wbija w fotel
Fantastyczny koncert. Doskonała muzyka, wykonawstwo oraz nagłośnienie.
Koncert rewelacyjny. Nastrojowe oświetlenie, kameralna sala, bardzo dobre nagłośnienie. Pani Katarzyna z zespołem jak zawsze fenomenalna:) Ten wieczór to była czysta przyjemność:)
Piękny głos. Repertuar dobrany oryginalnie. Cały występ zepsuła Pani od światła praktycznie cały czas oślepiała widownię kierując reflektory prosto w oczy widowni jak na dyskotece a zdecydowana większość widowni nie była w wieku "dyskotekowym". Przy skąpym oświetleniu sceny i artystki doznania wzrokowe były zdecydowanie przykre. Wiem co piszę bo nie jestem amatorem od oświetlenia.

Polecane z kategorii koncert