koncert Król

Król - Dziękuję

koncert Król

Król - Dziękuję

Król - Dziękuję - Bilety na koncert

Błażej Król po krótkiej przerwie powraca z nową płytą. Album „Dziękuję” to psychodeliczna laurka dla fanów artysty. Jeszcze lepszym prezentem będzie jednak długo wyczekiwana trasa koncertowa!

Błażej Król to jeden z najzdolniejszych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Od 2014 roku regularnie wydaje albumy, które najpierw zapewniły mu ważną pozycję na scenie alternatywnej, a teraz przynoszą kolejne nagrody i zapewniają licznych fanów.
Przełomem była dla niego płyta „Przewijanie na podglądzie”, za którą został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki”. Za kolejną płytę – ,,Nieumiarkowania” – Król otrzymał Paszport „Polityki” i Fryderyka. Jesienią 2019 roku słuchacze pokochali utwór ,,Te smaki i zapachy” - singiel przez sześć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.
W 2020 roku Błażej Król, wspólnie z Darią Zawiałow i Igo, kierował orkiestrą Męskiego Grania. Dzięki temu projektowi muzyk dotarł do znacznie szerszej publiczności.
Po rocznej przerwie Król wraca z szóstym solowym albumem – „Dziękuję”. To płyta pełna różnorodnych muzycznych fascynacji i lirycznych niedopowiedzeń.

„Dziękuję” Król określa „psychodeliczną laurką dla swoich fanów”. Krążek składa się z aż 18 utworów, a wszystkie mają potencjał, żeby stać się przebojami. Jak będą brzmieć na żywo? Okaże się podczas trasy koncertowej, którą artysta zaplanował na lato.
Więcej informacji o wydarzeniach z trasy Króla „Dziękuję” w naszym repertuarze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Król - Dziękuję

Ok. fajnie, miejsce klimatyczne, tylko trochę krótko.
Krzysztof 07.12.2021 10:17
Uwielbiam to miejsce i atmosferę. Koncert świetny.
Król z zespołem SUPER! Po takim długi oczekiwaniu koncert smakował wybornie. Pod względem organizacyjnym ok. Środki ostrożności C19 zachowane. Dziękujemy!
Nareszcie odbył się przekładany kilkukrotnie koncert Króla. Bardzo dobry. Król trochę ADHD - w dobrym tego słowa znaczeniu :) Na uwagę zasługują też pozostali z zespołu - zwłaszcza saksofonistka. I nareszcie złamano schemat w którym perkusista musi być na tyłach. Tym razem przeszedł na front zespołu. Dobra muzyka - choć nie taka, co od razu wbija się w głowę "do nucenia". Ale to nie jest wada.
Świetna zabawa,bardzo dobre nagłośnienie.
Czad!!!!!🤩🤩🤩🤩
O Królu złoty, było epicko! :)
Król jest królem!
Super koncert. Brakowało tylko drugiego bisu po tak długiej przerwie koncertowej.
Super atmosfera, pelen luz. Bardzo milo
Rewelacja! Na żywo muzyka Króla brzmi jeszcze lepiej, niektóre utwory nabierają zupełnie nowego koloru, brakowało jedynie płyty do tańczenia i.. Oczywiście było za malo!

Polecane z kategorii koncert