Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy

koncert

Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy

Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kaczmarski/Gintrowska/Okudżawa - to najnowszy koncert zespołu Piramidy, który zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego oraz poezji Słowackiego, Mickiewicza i Norwida. W tym koncercie zabrzmią takie hity Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego jak: Prosty człowiek, Syn marnotrawny, Powtórka z Odysei, Nadzieja śmiełowska, Pieśń o śnie czy Mury, ale nie zabraknie też takich utworów jak Tylko kołysanka, Modlitwa o szarfę i trunek czy Gdy tak siedzimy. Wszystkiego dopełnią pieśni legendarnego gruzińskiego barda Bułata Okudżawy, na pewno nie zabraknie takich utworów jak Modlitwa - Dopóki ziemia kręci się, Puszkin czy Piosenka o młodym ułanie.

Będą także niespodzianki oraz anegdoty, które przeniosą Państwa w muzyczny świat trzech wielkich Bardów. To wszystko stworzy niepowtarzalny klimat wzruszeń i humoru - zespół PIRAMIDY znany jest także z niebanalnego kontaktu i śmiesznych dialogów z publicznością. Będzie to wieczór pełen emocji, dobrego humoru i dobrej muzyki w perfekcyjnym wykonaniu wspaniałych artystów.

Wystąpią:

Piotr Kajetan Matczuk
Pianista, gitarzysta, aranżer, autor piosenek. Lider i założyciel zespołu PIRAMIDY. Autor muzyki teatralnej i filmowej. Dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Szlakiem Bardów";. Koncertował nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Ukrainie, Rosji, Litwie, we Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, w wielu prestiżowych salach koncertowych na całym świecie, jak chociażby Columbiahalle w Berlinie czy sala koncertowa im. Piotra Czajkowskiego w Filharmonii Moskiewskiej. Ma w dorobku kilkanaście płyt, nagranych nie tylko z zespołem Piramidy, ale też z polskimi aktorami. Skomponował płytę "Dopokąd" dla Krzysztofa Tyńca i był kierownikiem muzycznym jego zespołu w Teatrze Ateneum w Warszawie. Płyta "Rok wojny" z jego autorskimi tekstami miała premierę w bazie wojskowej NATO Allied Joint Force Command w Brunssum dla polskich żołnierzy dowodzących misją w Afganistanie. Wystąpił na oficjalnych obchodach 25-lecia zburzenia Muru Berlińskiego w Fontanehaus w Berlinie z autorskim utworem "Charlie Checkpoint" a także w Stałym Przedstawicielstwie RP przy ONZ w Genewie. Skomponował muzykę do kilkunastu filmów dokumentalnych oraz kilku przedstawień teatralnych. Jest także cenionym producentem i realizatorem audiobooków.

Artur Chyb
Gitarzysta pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego. Obecnie jest związany z trójmiejskim światem muzycznym. Studiował na wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez wiele lat uczestniczył w niemieckich produkcjach musicalowych m.in. : Starlight, Hot Stuff, czy Ray Charles. Grał w spektaklach muzycznych wystawianych w wielu europejskich krajach. W Polsce współpracował z zespołem Czerwone Gitary, zespołem Farba, grupą Rezerwat oraz Paullą. Jako muzyk sesyjny gra w wielu uznanych projektach muzycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy


Jak działają recenzje?
Dobre wykonanie, ciekawy repertuar
15.10.2023 12:05
Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy
Morąg, 14.10.2023
Morąski Dom Kultury
Miło spędzony wieczór. Polecam zespół, polecam lokal.
Marcin 26.05.2023 08:32
Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy
Łomianki, 25.05.2023
Lemon Tree Restauracja i Ogród
Piękne pieśni, piękne wykonanie. Polecam.
Renata 12.05.2023 22:32
Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy
Słupsk, 12.02.2023
Teatr Rondo
Było nastrojowo uroczo nostalgicznie....
Grażyna 14.02.2023 15:44
Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy
Słupsk, 12.02.2023
Teatr Rondo
Gorąco polecam. Świetny kontakt z publicznością. Niesamowite wręcz zdolności marketingowe- promocja płyt !!! Brawo! dbałość o angażowanie publiczności. Atmosfera bardzo pozytywna.
widz 13.02.2023 11:40
Kaczmarski / Gintrowski / Okudżawa - koncert zespołu Piramidy
Słupsk, 12.02.2023
Teatr Rondo

Polecane z kategorii koncert