koncert

Kalina Perz - Klimkiewicz: "Spotkanie muzyczno - teatralne z piosenką aktorską"

koncert

Kalina Perz - Klimkiewicz: "Spotkanie muzyczno - teatralne z piosenką aktorską"

Kalina Perz - Klimkiewicz: "Spotkanie muzyczno - teatralne z piosenką aktorską" - Bilety na koncert

Na scenie wystąpią: Kalina Perz - Klimkiewicz - śpiew; Krzysztof Żabierka - fortepian, aranżacje; Grzegorz Klimkiewicz - gitara basowa.

Kalina Perz – Klimkiewicz (śpiew)

Absolwenka Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziałe Drygentury Chóralnej i Muzyki Kościelnej. Koncertuje od trzech lat w Polsce i zagranicą, głównie śpewając piosenki aktorskie.

Współpracuje min. z Michałem Grudzińskim - aktorem filmowym i teatralnym oraz Mariuszem Matuszewskim- kompozytorem poznańskim. Nagrała trzy piosenki kompozycji Mariusza Matuszewskiego, które prezentowane były przez radio Merkury – „Unoszę się”, Bo za blisko byłeś”, „Będę Twoja bajką”.

Krzysztof Żabierka (akompaniament)

Pianista jazzowy. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje od wielu lat w Polsce i zagranicą. Laureat konkursu Pianistów Jazzowych w Kaliszu w 1976 roku oraz laureat konkursu Jazzowych Pianistów Improwizujących w Katowicach w 1977 roku.

Będzie to niezapomniany koncert piosenek aktorskich o bardzo różnorodnej tematyce, który dostatczy wiele emocji i refleksji. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć takie piosenki jak „Miasteczko cud”, „Tango kat”, „Piosenka drewnianych lalek”, „Na pierwszy znak”, „Jeszcze poczekajmy”, „Ta mała piła dziś” „Sztuczny miód”, „Ja się boję utyć”, „Unoszę się”, „Będę Twoją bajką”, „Ja się boje sama spać”. W trakcie koncertu zabrzmią również improwizacje jazzowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kalina Perz - Klimkiewicz: "Spotkanie muzyczno - teatralne z piosenką aktorską"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert