Świętuj Dzień Polskiej Muzyki z biletyna.pl i uzyskaj 15% rabatu na wybrane wydarzenia

*Promocja trwa w dniach 26.09-01.10.2023 na wybrane wydarzenia

koncert

Kamil Kowalski i goście

koncert

Kamil Kowalski i goście

Kamil Kowalski i goście - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Kamil Kowalski to zdolny artysta, który od najmłodszych lat stawia przed sobą̨ ambitne muzyczne cele. Muzyka przyćmiła wszystkie przyziemne przyjemności, które jej poświęcił. Wspiera i promuje kulturę muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych, organizując warsztaty i liczne wydarzenia kulturalne. Inspiruje i pociąga za sobą̨ tłumy. W 2020 roku założył Niebieski Label, gdzie produkuje, wydaje i promuje utwory dla młodych wokalistów. Chce ułatwić́ start tym, którzy nie mają tyle siły i wiary w siebie co on. Kamil niewątpliwie przyciąga ludzi i nie pozwala o sobie zapomnieć́. Na stałe zagościł w domach słuchaczy wydając debiutancki album „DOM”, którego premiera miała miejsce 5 listopada 2021 roku.

Debiutancki album „DOM”!
W nieco ponad rok powstał debiutancki album DOM, który Kamil w całości stworzył u boku Patricka the Pana w roli producenta. Płyta jest przemyślana, mądra i niezwykle, jak na młody wiek, dojrzała. Składa się z 12 utworów – historii o szukaniu swojego miejsca w pędzącym świecie. To opowieści, których wspólnym mianownikiem są̨ emocje wciągające słuchacza w jego świat. Kamil Kowalski zaprasza do swojego DOMu. Spotkać́ tam można trzy wspaniałe artystki, które przyjęły zaproszenie i nagrały z Kamilem wyśmienite duety – Natalia Grosiak z Mikromusic, Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys oraz Natalia Niemen.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kamil Kowalski i goście


Jak działają recenzje?
Niesamowita energia Kamila Kowalskiego i jego Gości. Świetny zespół. No i emocje. Kamil Kowalski zaprosił do swojego Domu. I tak było, jak w domu.
Nika B 19.09.2022 09:44
Bardzo nam się podobał koncert Kamila. Dobra akustyka. Nabyliśmy też płytę. Polecamy
Irina 19.09.2022 09:18

Polecane z kategorii koncert