koncert

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

koncert

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams - Bilety na koncert

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams!

Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy na szaloną, muzyczno - taneczną zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w sobotę 27 listopada w Starym Klasztorze przy ulicy Purkyniego 1. Podczas tego niezwykłego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów.

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy.
W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza. Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość :)

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce - Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams.
Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.
W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć.
Poniżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami oraz wywróżyć sobie przyszłość.

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:

  • koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)
  • pokazy wrocławskich szkół tańca
  • konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)
  • taneczne zabawy z animatorami
  • integracja ze szkołami tańca i trenerami
  • wróżby andrzejkowe
  • Dj-sety muzyczne
  • specjalne Menu Andrzejkowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert