Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Kashell

koncert

Kashell

Kashell - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KASHELL to nowy zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina ( Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama ( Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Słychać to bardzo dobrze w utworze "Chłopak", który jest pierwszym singlem promującym debiutancki album zespołu.
Teledysk można zobaczyć tu: https://www.youtube.com/watch?v=1zA-__9Kfrg

Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają siedem albumów, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z Abradabem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy. Singiel "Chłopak" pokazuje część ich potencjału, a całą jego siłę poznamy na albumie ,,Kashell’’ który pojawi się już listopadzie. To będzie mocna rzecz!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kashell

Super koncert :D
Qurcze 04.04.2022 19:40
Ogień! Koncert w małej sali, ludzi niewiele, ale Kashell nie bierze jeńców i serwuje udaną imprezę. Muzycznie lepiej niż na płycie, bez zarzutu - czuć doświadczenie artystów i radość, że tworzą coś nowego. Organizacyjnie: następnym razem konieczne jest lepsze oznaczenie Sali Witrażowej (dla osób poza Wro to nie jest takie oczywiste), choćby w formie kartki na drzwiach.
KGalik 03.04.2022 16:10
Bawiłem najlepiej 😃
Nomad 31.03.2022 09:38
Elegancki koncert, mam nadzieję, że jeszcze wrócą do Wrocławia 😀
Yose 31.03.2022 08:28

Polecane z kategorii koncert