koncert Kasia Kowalska

Kasia Kowalska MTV unplugged

koncert Kasia Kowalska

Kasia Kowalska MTV unplugged

Kasia Kowalska MTV unplugged - Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach.

Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.

Jakie atrakcje przygotowała na nowej trasie – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity! Ponadto obok tradycyjnie towarzyszącego Kasi Kowalskiej instrumentarium pojawią się sekcja dęta i fortepian. Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie. Podczas koncertów w Poznaniu i Łodzi, Kasi Kowalskiej towarzyszyć będzie na scenie wyjątkowy gość – Stanisław Soyka.

Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kasia Kowalska MTV unplugged

Będzie to to niezapomniany koncert, niesamowity wokal oraz cudowny charakter Kasi, niech żałują ci co nie byli. Szkoda że tak krótko 💓💓💓
LordGaga14 30.11.2021 11:13
Super. Fantastyczny koncert
Piękny, cudowny koncert, dużo emocji, wspaniały kontakt Kasi z publicznością.
Jak zwykle koncert Kasi Kowalskiej był nadzwyczajny . Wraz z mężem mieliśmy naprawdę udany wieczór. Polecam
Świetny koncert. Wiele znanych piosenek Kasi Kowalskiej w nowych aranżacjach, wiele też utworów, których wcześniej nie miałem okazji słyszeć. Bardzo dobry koncert, dodatkowo Kasia swoimi opowieściami ubarwiała cały występ. Było rewelacyjnie i z chęcią powtórzę podobne wydarzenie.
Pawelek1989 28.11.2021 11:20
Wspaniale!
Ewelina 22.11.2021 16:04
Swietny koncert
asiasch 22.11.2021 13:41
Cudowny koncert. Genialna Kasia, niepowtarzalny Staszek Sojka. Wszystko w wydaniu akustycznym - dźwiękowa euforia.
Ewelina 22.11.2021 09:55
Koncert rewelacja
Monika 22.11.2021 08:41

Polecane z kategorii koncert