Recenzje
Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Recenzje

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Aspektem psującym koncert byli uczestnicy widowni, którzy nie potrafią uszanować podstawowych zasad, wykazują się arogancją i brakiem szacunku dla innych, w tym Artystki i Zespołu - jeśli musisz uwieczniać momenty, a nie potrafisz ich przeżywać, to nie kupuj biletu na koncerty Kowalskiej! Artystka jak i Zespół w znakomitych nastrojach i bardzo dobrej formie. Dopracowane aranżacje piosenek w połączeniu z charyzmatycznym głosem Kowalskiej są wykwintną ucztą dla duszy!
Było super!!!!!!
Fantastyczny koncert :) Klimatyczny, wzruszający , zabawny i mega forma Kasi :) Wspaniale zorganizowany , cudowny czas :)
Koncert na najwyższym poziomie, wspaniały repertuar, piękne wykonanie, pełne zaangażowanie całego zespołu - jak zawsze! Artystka zachwycała swoim charyzmatycznym głosem i zarażała pozytywną energią od pierwszych dźwięków. Każdy jej koncert jest dla mnie mistycznym przeżyciem. I do tego idealne miejsce - Teatr Muzyczny w Gdynii - było bardzo muzycznie podczas grania utworów i teatralnie w przerwach między nimi. Gorąco polecam koncerty tej Wyjątkowej Artystki i jej Wyjątkowego Zespołu! Takiej drugiej jak Ona nie znajdziecie! :)
super!
Mega koncert! Kasia w super formie stworzyła nieco nostalgiczną, nieco humorystyczną atmosferę. Głos nieziemski, ogólnie super!
Katarzyna Lublin 25.03.2019 22:36
Było super!
Kasia zblazowana, na siłę utrzymująca kontakt z publicznością, zabrakło kluczowych utworów z 25 lecia jej działalności artystycznej.
Jest głos, jest osobowość, jest energia. Chętnie bym poszedł kolejny raz. Mam nadzieję, że jeszcze przyjedzie do Lublina.
fantastyczny koncert fantastyczny głos fantastyczna Kasia
Koncert rewelacyjny. Czekamy na kolejny przyjazd wokalistki do Lublina.
Było super !!!
Jak zawsze cudowna! Bawilismy sie świetnie!
Było super. Fantastyczna muzyka i atmosfera. Piękna artystka o wspaniałym głosie. Przeżyłbym to jeszcze raz.
Koncert był fantastyczny, Kasia cudowna, koncert za krótki, zdecydowanie!!!!! Chętnie pójdę na kolejny koncert.
Kasia jak zwykle dała wspaniały koncert. Zaśpiewała stare jak i piosenki z nowej płyty. Ok 2h fantastycznej zabawy
Udany koncert prezentujacy twórczość Kasi z ostatnich 25 lat. Możłiwość zakupienia płyt, koszulek i zdjęć z Kasią. Po koncercie autograf i wspólne zdjęcie. Co do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie to mój szósty koncert i jestem bardzo zadowolony z jakości muzyki i efektów na sali operowej.
Super koncert , świetne wrażenia. Kasia niezmiennie zachwyca . Jest moc.