koncert

Kaśka Sochacka

koncert

Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka - Bilety na koncert

Ciche dni tour

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka.

W 2019 roku ukazała się debiutancka EPka Kaśki - „Wiśnia”. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.

W 2021 roku Kaśka wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) - tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.

Wszystko zaczęło się od „Wiśni”. Znaczy zaczęło się dużo wcześniej - i o tym opowiada Kaśka w swoim „Love Story”, które dołączone będzie do płyty - ale to „Wiśnia” nadała sprawom tempo. To było jak kula śniegowa - Piotr Stelmach i jego audycja, później Kortez - jego wersja numeru i występy gościnne na jego koncertach, pierwsze miejsce LP3 przez 4 tygodnie z rzędu - wszystko działo się bardzo szybko i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie kibicowali, chcieli pomóc, dołączyć się - i tak spontanicznie pojawiło się na płycie kilku znakomitych gości.

Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo, że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku.

Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

Edycja limitowana płyty „Ciche dni” zawiera dodatkowy krążek, na którym znalazły się wcześniej wydane utwory Kaśki, między innymi „Śnie”, „Zachody” czy „Jeszcze”, które promują nowy serial na antenie TVN „Tajemnica zawodowa” oraz piosenki w innych wersjach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje i opinie: Kaśka Sochacka

Przepiękne teksty, piękny głos, piękne melodie, aranżacje. Polecam każdemu. Miejsce, w którym odbył się koncert też super
koncert cudowny, klimatyczny, taki Kortezowy, ale dla mnie to akurat tylko atut, głos Kasi przepiękny tak samo jak aranżacje. Z niecierpliwością czekam na więcej!
Cudowny koncert ! Wszystko ze sobą współgrało. Głos Kasi tak piękny, że przez cały koncert miałam ciary ! Skromna dziewczyna, ale z wielkim sercem do muzyki . Wyjątkowa artystka. Oczywiście reszta zespołu - również wspaniała
Było super - miejsce, nagłośnienie i sami artyści!
Koncert rewelacja. Głos Kaśki jest zniewalający!!!!
Świetne audytorium, nawet tylne rzędy są blisko sceny. Spore nachylenie - nikt nie zasłania. To było miłe zaskoczenie.
Fantastyczny występ Kasi!
Świetny koncert, piękna energia i dzięki temu bardzo udany wieczór!
Fajna, nowoczesna sala, klimatyczny koncert, półtorej godziny dobrego grania.
Świetny, klimatyczny koncert
Piękny kameralny koncert! Kaśka świetna zresztą jak i cały team. Piękne aranżacje, wysoki poziom. Czapki z głów! Byliśmy z żoną ukontentowani.
Rewelacja 👏👍
Super. Kasia ma piękny głos.
Fajnie, bardzo fajnie!!!
Sztos, profeska, emocje...
Wspaniały koncert. Głos Kasi, muzyka i cały klimat, który towarzyszy temu wydarzeniu- magia. Uwielbiam tą dziewczynę i jestem wdzięczna, że śpiewa 🙏
Piękny, poetycki koncert.
Kasia Sochacka jest cudowną skromną dziewczyną z wielkim talentem i pięknym głosem. Polecam posłuchać na żywo 🥰
Klimatyczny, oryginalny, piękny koncert. Genialny wokal, świetna aranżacja. Odleciałem
Wspaniałe widowisko. "Jeszcze" na wejściu zmiata z planszy - ciary na plecach! Brawa dla zespołu za wspaniały talent i zgranie, brawo dla inż. dźwięku i oświetleniowca za świetną pracę, która dopełnia odbiór koncertu. Najwyższy światowy poziom - duma, że mamy tak cudownych artystów w Polsce. No i na koniec tej krótkiej recenzji oczywiście gwóźdź programu - Kaśka. Jej głos to czysty diament. Nie znam artysty o tak pięknej barwie i cudownej czystości głosu w śpiewaniu na żywo. To trzeba przeżyć! Polecam koncerty bo te aranżacje brzmią lepiej niż na krążku! Dziękuję za wspaniałe ponad 1,5 h doznań. Michał.
Najlepszy koncert życia. Żaden inny koncert nie poruszył mnie tak dogłębnie, żaden głos nie dotarł tak daleko. Kaśka czaruje głosem i śpiewa o nas samych.
Cudowny koncert. Gardło cały czas ściśnięte od emocji, super nagłośnienie i oświetlenie. Chciałoby się jeszcze:-)
Świetny koncert. Klimatyczny, nastrojowy. Teksty utworów, muzyka i aranżacja przez Kasię i Zespół - poetyckie. Czego zabrakło na koncercie? Korteza. Wspólne występy Kasi Sochackiej i Korteza - to jest to! :)
Było super!!!!!!
Cudowna wokalistka i przepiękny głos polskiej sceny muzycznej
Rewelacja A jej głos Piękny
Cudowny koncert
Niesamowity magiczny koncert,polecam i nie mogę doczekać się ponownego spotkania......
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert