koncert

keep rockin'

koncert

keep rockin'

keep rockin' - Bilety na koncert

keep rockin' - Konin | Kupuj Bilety Online

Zespół keep rockin' powstał we wrześniu 2008 roku pod skrzydłami Włocławskiego Centrum Kultury. Po ustabilizowaniu się składu skompletowała się garstka ludzi oddana różnym gatunkom muzycznym, by stworzyć wybuchową mieszankę.
Skład:
Michalina Domańska-Krawiec - wokal
Remigiusz Bregier - gitara
Adam Muszyński - gitara
Aleksander Kruszewski - bas
Janko Janicki - perkusja

W twórczości zespołu warstwa tekstowa, porusza tematy na ogół związane z człowiekiem, jego dylematami i emocjami. Muzyka Keep Rockin’ charakteryzuje się brzmieniem typowym dla rocka, czy heavy metalu z lat 80’ – 90’. W utworach grupy można usłyszeć zarówno cięższe brzmienia wzbogacone fragmentami nietypowych podziałów rytmicznych, jaki i klimaty czysto balladowe.
KONCERT PROMOWAĆ BĘDZIE TRZECI ALBUM "SEMISTIC SHIFT"

Jako support zagra Protoplasta. Muzyki Protoplasty nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy: progresywnego rocka, metalu i grunge’u. Ekspresyjny sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia.
Niepowtarzalne brzmienie gitarzysty Michała Cichala, który korzysta z własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych instrumentów. Duet sekcyjny to Paweł Grabowski/Michał Usdrowski.
Frontmenem grupy był tragicznie zmarły Piotr Majcher. Od jego śmierci Protoplasta gra bez wokalisty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN