Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Klara Lewis

koncert

Klara Lewis

Klara Lewis - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Bohaterką listopadowych Dźwięków z offu będzie artystka okrzyknięta przez krytykę rzeźbiarką dźwięku. Dwudziestopięcioletnia Szwedka w swoje wirtuozerskie cyfrowe obeliski wplata organiczną materię nagrań terenowych. Wykuwa nowe brzmienia z głęboko przetworzonych sampli, nie unika wycieczek w stronę noise’u, ambientu czy drone’u. Już po debiucie (Ett, 2014) określona przez dziennikarkę BBC Mary Anne Hobbs mianem obiecującej artystki roku, obecnie współpracuje z artystami takimi jak Simon Fisher Turner czy Rainier Lericolais.
Koncert będzie częścią drugiego sezonu unikalnego projektu koncertowego, którego istotą jest promowanie eksperymentalnych praktyk muzycznych w dotąd w zasadzie z nimi niekojarzonej przestrzeni domu kultury. W ramach poprzedniej odsłony cyklu w Domu Kultury Kadr prezentowały się projekty takie jak Ścianka, Najakotiva, Mapa, Księżyc, Moa Pillar, Kopyta Zła, Lotto, Hati, Alameda 5, Mirt/Ter, Mazut czy Innercity Ensemble.

Kuratorka: Kasia Kaczmarek

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Klara Lewis

Tragedia - miejsca stojące, ciasnota a na dodatek kakafonie bliżej nie ustalonych dźwięków. Zero pomysłu, kiepska jakość - nigdy więcej Klary Lewis.
katzone 29.11.2018 08:51

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert