koncert

Kolędowanie z Enejem

koncert

Kolędowanie z Enejem

Kolędowanie z Enejem - Bilety na koncert

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Znakomity występ. Profesjonalni muzycy. Kolędy w wykonaniu Enej są rytmiczne i radosne, nawet te melancholijne. Świetne aranżacje. Potrafią wciągnąć publiczność w śpiewanie i zabawę. W ubiegłym roku byliśmy na ich występie w Warszawie przy ul. Głębockiej i w tym roku wypatrzyliśmy koncert w Żyrardowie i pojechaliśmy. Cieszymy się z płyty z kolędami. Ale fantastyczny był utwór wykonany na bis bez instrumentów. Brakuje na rynku muzycznym takiego zespołu. Czekamy na to, że stworzą nowe utwory w tym stylu. Gratulacje.
Mega koncert !
Wspaniały koncert, cudowna rodzinna niemalże atmosfera. Wielkie podziękowania dla Enej za klimat, piękny śpiew kolęd polskich i ukraińskich. Gorąco polecam
Piękny koncert brawa dla zespołu i wokalistki wspaniała atmosfera i zabawa
Rewelacyjny czas, mega pozytywna energia.
Świetny występ! Klimat świąteczny oddany w 100 %❤️ super spędzony czas, oby więcej takich koncertów 😊
Super, polecam.
Świetny koncert oraz wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój i stworzyło radosną atmosferę :)
Koncert mega zaskakujacy.

Polecane