koncert
Kolędy świata

koncert

Kolędy świata

Kolędy świata - Bilety na koncert

Kolędy świata - Lublin Bazylika oo. Dominikanów pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika | Kupuj Bilety Online

KOLĘDY ŚWIATA – WYJATKOWY KONCERT KOLĘD

Ubiegłoroczne koncerty kolęd świata podbiły serca publiczności, spotykając się z jej wzruszeniem i zachwytem. Dlatego też w nadchodzące święta postanowiliśmy powtórzyć te wyjątkowe i magiczne koncerty.

Każdy kto w okresie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać nie tylko polskich kolęd ale również znanych i uwielbianych na całym świecie christmas songs, powinien bezapelacyjnie uczestniczyć w naszym koncercie.

W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I’ll be home for Christmas. Przy akompaniamencie jazzowego bandu (Prestige Chamber Orchestra) utwory zaprezentują utalentowani wokaliści- gwiazdy telewizyjnych show takich jak "Mam Talent", The Voice of Poland" czy "Bitwa na głosy". Nie zabraknie również najpiękniejszych polskich kolęd, takich jak m.in. Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

To jest nieprawdopodobne aby mozna bylo zorganizowac farse muzyczna pomiedzy dwoma mszami pod nazwa « koncert » « Koncert » dwoch spiewajacych koledy swiata made in USA z podkladem gitary. « Koncert » na ktorym nic w pol-ciemnosci malo widac i z powodu poglosu nic nie slychac a calosc w cenie VIP 100zl za bilet ! Za ten 40 minutowy « koncert » powinienem dostac zwrot za 2 kupione bilety .
Koncert w Krakowie to było jedno wielkie nieporozumienie organizacyjne. Sprzedaż biletów jak w PKP. Bilety się nigdy nie kończą, ale miejsca już tak. Miałem trzy bilety na sektor VIP za 95 zł i ledwo udało się wejść do kościoła, nie mówiąc już nic o siedzeniu. Byliśmy wpuszczani do kościoła dopiero 10 min przed koncertem. Do tego czasu wszyscy staliśmy przed kościołem moknąc i marznąć na zewnątrz, aby póxniej się dowiedzieć, że nie ma miejsca. Masę ludzi po zobaczeniu jak organizacyjnie to wygląda rezygnowało z tego "nieudolnego" przedstawienia. Zakup biletu na sektor VIP za 95zł nie gewarantował nawet wejścia do kościoła. Koncert jak za takie pieniądze nie był wart swojej ceny. Trwał 1h. Tydzień póxniej byłem na koncercie Betlejem w Krakowie, za którego zapłaciłem 80zł i normalnie jak człowiek siedziałem i koncert, który był przepiękny trwał niespełna 3h. Szczerze NIEPOLECAM. Drugi raz na to na 100% nie pójdę.
Szybki zakup boletów. Polecam
Spodziewałem się czegoś innego ale jestem zadowolony
Koncert rozczarowujący. Oprawa i scenografia żadna i co za tym idzie atmosfera na pewno nie Świąt Bożonarodzeniowych . Bez tej atmosfery odbiór kolęd jest beznamiętny, a chyba nie o to chodzi. Nagłośnienie nadawało się do sali 25m5x25m a nie do przestrzeni kościoła.Dwa głośniki na taką przestrzeń i to tylko z przodu zepsuło całą wartość estetyczną "koncertu". Nie było słychać co prowadzący mówi i śpiewa. Dużo lepiej była słyszalna wokalistka. Instrumenty słyszalne gorzej niż na bazarze. Trudno ocenić repertuar, gdyż z powodu żenującego nagłośnienia wyszliśmy po 30 minutach występu. Właściwie powinniśmy wystąpić o zwrot za bilety. I poza tym było zimno jak w przysłowiowej psiarni. Bardzo nieprofesjonalne przygotowanie tego koncertu. Byliśmy kilkukrotnie na koncertach w tym kościele i były przygotowane i przeprowadzone rewelacyjnie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup biletów i pójście na ten koncert. Żałosna pomyłka.
Piękny koncert daje 4gwiazdki bo było mało polskich kolend.Artysta co grał na trabce rewelacyjny.
Ładnie śpiewali, ale co z tego jak Nagłośnienie do bani i w połowie kościoła ledwo było słychać. Co mówili to w ogóle. Koncert trwał 1h więc bilety trochę drogie... No i strasznie zimno w kościele. Moja Mama drugi raz by już nie poszła...
Bawiliśmy się chujowo.
Dobra muzyka oraz ciekawe kolędy. Wysoki poziom artystyczny natomiast fatalna organizacja. Pomimo wykupienia miejsc VIP musiałem siedzieć na końcu na rozkładanym krześle po ponad półgodzinnym oczekiwaniu na wejście przed kościołem.
Piękne głosy i wykonanie Artystów! Beznadziejna forma organizacyjna, gdzie na deszczu trzeba było oczekiwać 25 minut przed kościołem na możliwość wejścia do środka... Słabe nagłośnienie, powodujące pogłos i uwydatnienie niskich tonów. Ogólnie zachęcam - pod warunkiem polepszenia organizacji
Jestem zawiedziona koncertem
Totatlna porażka, wykonanie, nagłośnienie poniżej profesjonalneo poziomu za ta cenę biletów!
koncert rewelacyjny
Totalna beznadzieja. Nagłośnienie było tak kiepskie, że nie było nic słychać, może w dwóch pierwszych rzędach. Większość ludzi ze znużenia zaczęła wychodzić. Jednym słowem powinni oddać kasę za ten "występ".
Spodziewaliśmy się z mężem czegoś lepszego. Koszt biletu 50-80 zł, a koncert kompletnie nie zachwycił. W kościele bardzo zimno, słabe nagłośnienie, repertuar nie zachwycał, powinno być więcej kolęd wprowadzających w nastrój świąteczny, skoro koncert odbywał się w kościele, a przeważały angielskie piosenki, których juz nadto jest w radio. Wyszliśmy przed zakończeniem, jak i wielu pozostałych uczestników. Nie polecam.
fatalne nagłośnienie zabrało nam dużą część przyjemności z koncertu
Piękne kolędy, pięknie zaśpiewane, tylko czuję niedosyt - zabrakło ze 2-3 polskich oraz choć jeszcze jednej angielskiej oraz niemieckiej np. O Tannenbaum. Może następnym razem... Organizacja w porządku. Dziękuję.

Polecane

Lublin inne wydarzenia