koncert

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

koncert

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk - Bilety na koncert

W najpiękniejszym salonie muzycznym Warszawy-Sali Koncertowej Fryderyk, posłuchacie Państwo wybitnych kreacji muzycznych uznanych w Polsce i na świecie pianistów. Profesorów renomowanych uczelni i młodych laureatów uznanych miedzynarodowych konkursów pianistycznych.

Koncert Chopinowski

Koncerty maja formę XIX spotkań muzycznych. Wnętrze, inspirowane jest XIX wiekiem, stąd eleganckie, kryształowe żyrandole i stylowe dodatki XIX wiecznych designerów. To najpiękniejsza sala kameralna w Warszawie.Odtwórcami kompozycji Fryderyka Chopina są absolwenci i profesorowie prestiżowych akademii muzycznych, takich jak: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, nowojorska Juilliard School, londyńska Royal Academy of Music, Konserwatorium w Moskwie czy francuski Conservatoire de Paris. Przedstawią oni własne interpretacje utworów pianisty m.in. Etiuda c-moll op. 10 nr 12 zwana Rewolucyjną, Heroiczny Polonez AS-dur op. 53, Preludium Des-dur op.28 nr 16 zwane Deszczowym. Graja na koncertowym fortepianie Steinway, należącym do najbardziej uznawanej marki na świecie

Koncerty składają się z dwóch części, przedzielonych krótką przerwą podczas której goście są częstowani lampką wina musującego.

Czas trwania koncertu: 1 godzina
Bilet ulgowy (Seniorzy, osoby niepełnosprawne, dzieci i młodzież 7-18 lat i studenci)
Dzieci 0-6 lat - 0 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk

Najpiękniejsza sala koncertowa jaką dotąd miałem okazję zobaczyć. To szczęście, że Warszawa ma takie miejsce. Byłem dwukrotnie z grupą przyjaciół i wszyscy podzielają tą opinię. Mistrzowskie wykonanie utworów Chopina, owacje na stojąco, bisy. Czuliśmy się wyjątkowo. Za dwa tygodnie mamy wizytę znajomych z Kopenhagi i napewno powtórzymy to doświadczenie z nimi. Dziękujemy Biletyno!
Wspaniały występ
Wspaniale wydarzenie! Duchowa uczta.
Znakomity koncert, świetne miejsce, b. miła tmisfera. Gorąco polecam.
Koncert był wspaniały, z bardzo dobrze dobranym repertuarem o zróżnicowanym charakterze i nastroju. Pianistka okazała się prawdziwą mistrzynią fortepianu, oklaskiwana na koniec koncertu wykonała dla nas dwa piękne utwory jako „bis”.
Almost a private concert! Expert pianist and my favorite pieces. Etude in C minor!

Polecane z kategorii koncert