koncert

Koncert Familijny: Dzień Dziecka w Filharmonii

koncert

Koncert Familijny: Dzień Dziecka w Filharmonii

Koncert Familijny: Dzień Dziecka w Filharmonii - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na koncert pełen bajkowych melodii. Zespół Filharmonic Band i uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Słupsku im. I. J. Paderewskiego zaprezentują znane i lubiane utwory, chętnie śpiewane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Usłyszymy m.in. klasyczne polskie piosenki dla dzieci, jak i najpopularniejsze światowe hity Disneya, np. z filmu „Król Lew”. Pojawią się również zabawy i konkursy aktywizujące najmłodszych miłośników muzyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Familijny: Dzień Dziecka w Filharmonii

Przepiękny koncert młodych i zdolnych uczniów przygotowanych przez nauczycieli-mistrzów z ogromną pasją:-)
Ewa 31.05.2022 07:52
Fajny event. Młodzi, zdolni ludzie . Jednak jak na koncert organizowany z okazji Dnia Dziecka spodziewaliśmy się większej ilości konkursów dla maluchów. Jakieś niespodzianki...
Marga 30.05.2022 11:59
Dzień dobry W mojej opinii koncert był przygotowany na poziomie amatorów. Występy solistów jak i tancerzy nie były na poziomie uczniów szkoły muzycznej. Po koncercie miałam jedynie odczucie kiczu i tandety. Dzieci 5 i 8 lat były znudzone po 15 minutach występów. Totalna męczarnia i pieniądze wyrzucone w błoto. Ps. Jedna gwiazdka, ponieważ nie mogłam wysłać swojej opinii z oceną zero!
ANNA 30.05.2022 09:31

Polecane z kategorii koncert