koncert

Marek Piekarczyk Akustycznie

koncert

Marek Piekarczyk Akustycznie

Marek Piekarczyk Akustycznie - Bilety na koncert

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny rockowej. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar”, w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show “The Voice of Poland”, a obecnie „The Voice Senior”, oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową “Rock&Roll’owa Historia Świata” w RMF FM. Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek prowadzi koncert, przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami…

W projekcie towarzyszą mu muzycy:
Tadeusz Apryjas – Gitary i śpiew
Jacek Borowiecki – Cajon, instrumenty perkusyjne
Karolina Drwięga – altówka, śpiew
Aleksandra Kryńska – skrzypce, śpiew
Jacek Bielecki – Wiolonczela, kontrabas
Marek zaczął właśnie z tymi Muzykami nagrania swojej nowej, autorskiej płyty.

Bilety dostępne w kasie MDK lub w serwisie biletyna.pl
Obowiązują zniżki KDR, WKS, WKM - dostępne wyłącznie w kasie MDK.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marek Piekarczyk Akustycznie

Świetna zabawa. Wspaniały Marek Piekarczyk. Oby więcej takich gości
świetny koncert :)
Karolina K 15.02.2020 11:55
Witam. Jestem bardzo pozytywnie zasoczona koncertem. ponad 1,5v godziny sfajnej muzyki przeplecionej fajnymi opowiesciami. Mogłąm sie zresetować i nie myśleć o problemach dnia codziennego. Serdecznie polecam .
Było super,Pan Marek jest świetnym wokalistą,potrafi rozruszać każdą publiczność
Koncert Marka Piekarczyka jak zawsze wyśmienity, niesamowity, wspaniały, nietuzinkowy głos Marka, cudna oprawa muzyczna, cały zespół MEGA...organizacja również super...
Rewelacyjne dźwięki i głos. Niezapomniane.
Super koncert, fajna atmosfera - polecam. P. Marek, ten głos - super. A trio smyczkowe...... mega - to jeden z lepszych koncertów na jakich byliśmy. IHS
wspaniały, cudowny, magnetyczny, energetyczny, porywający i angażujący publikę
Super zabawa polecam.
SUPER!!! Marek to jeden z najlepszych wokalistów rockowych (jeśli nie najlepszy?) w Polsce. Jego niesamowity głos, poczucie humoru i swobodna konferansjerka spowodowały, że był to bardzo miły wieczór :-) (nawet pomimo trzeszczącej jednej kolumny)
Koncert Marka Piekarczyka rewelacyjny. Nagłośnienie i co chwila "pierdzace" kolumny -niedopuszczalne. Było to bardzo rozpraszające.
Niesamowity głos, rewelacyjny kontakt z publicznością, wspaniała muzyka i bardzo przyjemna atmosfera
Irishbunny 09.02.2020 11:00
Marka i TSA warto słuchać zawsze i wszędzie i za to podziękowania ogromne... ale - wstyd, że miasto powiatowe, blisko Warszawy nie ma sali koncertowej na miarę zapraszanych gwiazd i ... słuchaczy. Wstyd, że szum głośnika zakłócał występ - Marek świetnie z poczuciem humoru skomentował ten fakt ....ale WSTYD i żal. Bijące po oczach światło reflektorów męczyło i przeszkadzało, krzesełka jak w za komuny.... Świetnie, że będą zapraszane tego formatu artyści a nie disco polo. Marka bardzo lubię i było warto, mimo wszystko.
Marek Piekarczyk - Gwiazda, która świeci jasno, a jednocześnie jest tuż obok i nie oślepia. Jego koncert to rzeczywiście tak jak powiedział spotkanie z przyjaciółmi. Pełen humoru, energii, pozytywnych emocji i oczywiście wspaniałej muzyki i świetnego głosu Marka Piekarczyka.
Było świetnie. Super zespół, fajne piosenki, fajna konferansjerka wokalisty, umiejętność wciągnięcia publiczności do zabawy a nawet pacyfikowania jednostek zbyt uczestniczacych :)
Świetny występ! Głos niesamowity. Muzyka przeplatana humorem pana Marka 🙂 uczta dla ucha!
Znakomity koncert
Jedno nie ulega wątpliwości - poszedłem tam dla głosu Marka i wspomnień z młodości - TSA i tu moje oczekiwania zostały prawie spełnione. Może trochę jednak bym podrasował program i zaoszczędził hocków klocków z gwizdaniem i pokrzykiwaniem... Dziękuję. Natomiast dwie rzeczy były dla mnie żenujące - żarty Marka z osób trzecich (śmierć teściowej, nos kolegi itp i StandUp-owe opowieści) tu zawiodłem się poziomem intelektualnym, ale biorę pod uwagę, że może przystosował się do biesiadnego występu w remizie w Sulejówku.. nie wiem.. nie rozumiem. i ostatnia - występ burmistrza.. z prezentami dla występujących.. przysiadłem... z wrażenia i ze śmiechu i ze wstydu. Nie wspomnę o zapowiedzianym rynku w SUlejówku... KLIMAT i Państwo się w gruzy wali a my fontanny, rynki i lansik w każdym możliwym momencie. Wstyd mi. jak cholera. Ale przekonanie się, że Marek Piekarczyk jest nadal świetnym wokalem było warte tych pieniędzy.
świetna zabawa
Bardzo dobry koncert !!!
Było fantastycznie, świetnie, zabawnie, wzruszająco ☺️ Jesteśmy z mężem oczarowani Panem Markiem i jego zespołem! Czekamy na rynek w Sulejówku 😁 A na uroczystym jego otwarciu oczywiscie Marek Piekarczyk 🙂 Dziękujemy za cudowne 2h totalnego oderwania się od codzienności!

Polecane z kategorii koncert