koncert

Koncert Mateusza Mijala pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”

koncert

Koncert Mateusza Mijala pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”

Koncert Mateusza Mijala pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem” - Bilety na koncert

Mateusz Mijal

karierę solową rozpoczął w 2012 roku. Singlem promującym był utwór pt. „Winny”, nagrany wspólnie z Liberem. Piosenka okazała się hitem i pozwoliła zaistnieć na polskiej scenie muzycznej, zyskując tysiące fanów w całej Polsce. Później pojawiły się single „Coś na później” oraz „Niech się ludzie śmieją”.

2016 rok był dla Mateusza wyjątkowy. w kwietniu tego roku miała premierę debiutancka płyta artysty – „9 lat”, która została podsumowaniem jego przygody z muzyką. Płyta została świetnie zrecenzowana i już po 5 tygodniach od ukazania się otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił wówczas również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. w konkursie Premier zdobył drugie miejsce.

Podczas koncertu Sylwester Marzeń z TVP 2 2018/2019 w Zakopanem Mateusz wystąpił z utworem „Niech się ludzie śmieją” oraz 2019/2020 z nowym utworem pt. „W Zakopanem Cię poznałem”. Mateusz stworzył również nowy scenariusz pt. „Gentleman Project” – utwory Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego, w nowych sentymentalnych aranżacjach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Mateusza Mijala pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert