koncert Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej - Szczecin

koncert Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej - Szczecin

Koncert Muzyki Filmowej - Szczecin - Bilety na koncert

3 grudnia 2022 w Netto Arenie w Szczecinie Orkiestra Polskiego Radia i Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają Koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera. Partie solowe zaśpiewa Anna Lasota, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Całość wzbogacą fragmenty filmów na ekranie kinowym.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe m.in. z takich kinowych hitów jak: „Gladiator", „Incepcja”, „Interstellar”, „Batman”, oraz „Piraci z Karaibów”. Zostaną również wykonane oryginalne utwory z filmów „Wyścig”, „Król Artur”, „Dunkierka" i „Mały Książę”. Specjalnie dobrany autorski repertuar pozwoli docenić bogactwo stylistyczne i talent Hansa Zimmera - jednego z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej. Chociaż Hans Zimmer nie pojawi się osobiście podczas koncertów, to zaprezentowane zostaną jego utwory oraz ciekawostki z biografii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

03.12.2022, 19:30 Netto Arena
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szczecin

Recenzje i opinie: Koncert Muzyki Filmowej - Szczecin

Bardzo fajna orkiestra, chór rewelacja, natomiast dla mnie brakło dynamiki z oryginalnych wykonań tych utworów, szczególnie przy utworach z Gladiatora i Batmana. Nagłośnienie też nie było na najwyższym poziomie, mogło być lepiej. Ogólna ocena dobra.
Marcin 19.11.2018 08:22
Świetny koncert z doznaniami świetlnymi. Uczta duchowa.
marsad 18.11.2018 17:39
pomysł bardzo dobry muzyka i wykonanie piękne ale miejsce czyli Netto Arena to nie jest dobre miejsce na tego typu koncerty. akustyka beznadziejna to przede wszystkim i kręcący się w tą i z powrotem ludzie. Nastepnym razem tylko Filharonia.
aniasz78 18.11.2018 16:05
Gorąco polecam
Paweł L. 18.11.2018 13:35
Koncert był udany,akustyk stanął na wysokości zadania, wszystko było słychać idealnie,orkiestra przygotowana perfekcyjnie zresztą tak jak i chór nie wspominając o solistce niestety największym problemem byli sami odbiorcy,którzy spóźnili się nawet 30 minut i skutecznie przeszkadzali w odbiorze początku koncertu mam jednakże świadomość ,że nie ma tutaj winy ze strony organizatorów a takie sytuacje to typowa polska ignorancja wobec innych.Z wyrazami szacunku wierny słuchacz muzyki filmowej
shofi 18.11.2018 13:30
Super koncert. Wspaniała muzyka .Dobra akustyka. Dwie godziny czarów estetycznych dla duszy. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z okazji bycia na takim koncercie. Pozdrawiam organizatorów.
Bardzo dobrze zorganizowany koncert. Osoba prowadząca merytorycznie przygotowana. A sam koncert to przyjemność dla duszy. Było fantastycznie.
lewandowska-Abucewicz 18.11.2018 09:30

Polecane z kategorii koncert