koncert Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Gdynia

koncert Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Gdynia

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Gdynia - Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert poświęcony twórczości wielkiego Hansa Zimmera - jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki filmowej ostatnich lat. Zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe z takich kinowych hitów jak: "Gladiator", "Incepcja", „Trylogia Batmana", "Król lew" i "Piraci z Karaibów".

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy wizjoner. To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status międzynarodowej gwiazdy. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa - niedawna nominacja do Oscara za muzykę do „Dunkierki" jest już jedenastą w karierze Zimmera.

Przełomami w twórczości Hansa Zimmera były trzy głośne tytuły: "Karmazynowy przypływ", "Król lew" oraz "Gladiator" - podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. wspaniałe suity orkiestrowe właśnie z tych filmów. W programie znalazły się utwory wcześniej w Polsce nie wykonywane przez orkiestry symfoniczne: "Cienka czerwona linia" oraz "Twierdza".

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja, projekcja na ekranie kinowym fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów.

Koncert potrwa ok 120minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Gdynia

Bardzo fajny koncert. jechałem z Katowic ale nie żałuję.
Jeśli chodzi o koncert nie mam żadnych zastrzeżeń. Maestro i orkiestra potrafili wprowadzić w stan zapomnienia o świecie. Osobiście kilka razy się wzruszyłam. Zastrzeżenia mam tylko co do organizacji poszukiwania miejsca. Większość ludzi nie wie jak trafić na swoje krzesło bo opisy nie jasne. Mieliśmy P(łyta). Pracownicy odsyłali nas z parteru na piętro i z powrotem. Sami nie wiedzieli którędy powinniśmy wejść. po dłuższym szukaniu dotarliśmy. Na całe szczęście udało nam się kupić miejsca w pierwszym rzędzie i nie jestem w stanie powiedzieć jak zachowywali się nasi "Janusze koncertów". Dla mnie koncert i wrażenia niezapomniane.
W sumie ok.
Niesamowite przedstawienie, świetnie przygotowane.
Bartek 15.05.2018 13:16
cudnie było:)
ewelkaja13 14.05.2018 13:01
Było cudownie, magicznie. Nigdy tego nie zapomnę. Orkiestra i chór... brak słów dla ich talentu😍
Mona 13.05.2018 21:42
Koncert bardzo udany, organizacyjnie wszystko dobrze rozegrane, brak kolejki przy wejściu, łatwe dojście do swoich miejsc. Jedynym mankamentem były niewygodnw krzesła na płycie - ze względu na niskie oparcie ciężko było wysiedzieć przez 2.5h.
Kn12345 13.05.2018 13:44
Koncert był wspaniały, coś pięknego słuchać muzyki filmowej w takim wykonanou. Polecam wszystkim takie wydarzenie.
Emilia 13.05.2018 09:46
Rewelacja, polecam miłośnikom kina i nie tylko...
Marcin 13.05.2018 09:19
Świetny koncert, bardzo dobrze zoorganizowany, przepiękna muzyka.
Magdalena 13.05.2018 09:15
Piękny koncert, mały niedosyt przy piratach z Karaibów... organizacyjnie do poprawy- zakaz fotografowania i spożywania napojów i przekąsek...

Polecane z kategorii koncert