koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Bilety na koncert

Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” – H. Śleszyńska, Dąbrowska, M. Januszkiewicz i inni
Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” to niezapomniane muzyczne widowisko.

Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej,
Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory. Zobaczymy też na scenie najzdolniejszych młodych aktorów. Wystąpią między innymi Marcin Januszkiewicz i Katarzyna Dąbrowska.

Ponadto swoje interpretacje utworów mistrzów wykonają tacy artyści jak Hanna Śleszyńska i Janek Traczyk.

– Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – mówił odpowiedzialny za cały projekt Andrzej Strzelecki. Po śmierci artysty w roli konferansjera zastąpi go Paweł Sztompke.

Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” zapadnie Państwu w pamięć jako wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki.

Prowadzący: Paweł Sztompke
Artyści występujący na trasie koncertowej:
Katarzyna Dąbrowska
Marcin Januszkiewicz
Hanna Śleszyńska
Janek Traczyk
i inni

O oprawę muzyczną dba zespół pod kierownictwem Marka Stefankiewicza
Czas trwania: 2 godziny bez przerwy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
12.03.2022 17:00

bilety od 100.00 PLN

KUP BILET

Recenzje i opinie: Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

Przepiekny koncert,który rozswietlił pochmurne listopadowe niebo i listopadowy nastrój. Wykonanie piekne , profesjonalne. Balsamem dla uszu piosenki w świetnej interpretacji zwłaszcza młodych artystów, a balsamem dla duszy tekst prowadzącego i delikatny humor. Braawoooo
Piosenka aktorska na świetnym poziomie. Jedyna przesada to światła dające po oczach ale to pewnie zasluga oswietleniowca w filharmonii ;-)
Koncert bardzo przyjemny godny polecenia a prowadzący.......... SZACUN.
Koncert ciekawy, znani i lubiani soliści, ciekawe aranżacje piosenek, dobra i dowcipna konferansjerka. Komfort odbioru zaburzały jednak zbyt często migające światła reflektorów (momentami oślepiające słuchacza) i ( szczególnie przy bardzo silnych głosach najmłodszych wykonawców ) zbyt duże wzmocnienia aparatury nagłaśniającej.
Ogólnie piękny, łącznie z konferansjerką p. Strzeleckiego. Atmosferę zepsuł popis wokalny p. Januszkiewicza, (drugie wyjście) stosowny raczej do konkursu śpiewaczego.
Mistrzowskie !!! wykonania pięknych kompozycji i doskonałych tekstów , wspaniałe prowadzenie. Całość rewelacyjna !
Fatalne nagłośnienie. Wokal zagłuszany przez sekcję instrumentalną. Niewiele kultowych utworów tytułowych artystów
Źle oceniam te imprezę. Producenci spektaklu korzystają z uwielbianych przez polską publiczność nazwisk twórców w tytule, dając widzowi zlepek niepasujacych do siebie puzli. Słabe tematycznie, niezrozumiałe w przesłaniu. Komuś brakło na waciki, wysłał ludzi w teren. Cena biletu zobowiązuje, czuje się oszukany.
Dwie gwiazdki, dla Pani Katarzyny Dąbrowskiej i Pana Marcina Januszkiewicz pozostali poniżej oczekiwań. Największym rozczarowaniem wręcz skandaliczną była nieobecność zapowiedzianych gwiazd. Złe nagłośnienie, koncert nie wart wydanych pieniędzy.
Koncert bardzo fajny. Pani Dąbrowska i pan Januszkiewicz robią rewelacyjną robotę.
Katarzyna Dąbrowska i Marcin Januszkiewicz - znakomici, 5*, zaśpiewali najwięcej piosenek; Marian Opania - 4*, ale bezcenne było pana Opanię zobaczyć i posłuchać anegdot. Anna Jurksztowicz - nie podobała mi się, w szczególności, gdy prosiła salę o śpiewanie "Na dobre i na złe". Pozostali dwoje młodzi dobrzy, ale nie tak, jak KD i MJ. Prowadzenie przez Andrzeja Strzeleckiego - pierwsza klasa. Ogólnie, kto nie był, a może - niech pójdzie, wystarczy, że dla KD, MJ i AS - warto zdecydowanie. 2 i pół godziny bez przerwy.
Niestety koncert mocno nas rozczarował. Przede wszystkim mylący jest sam tytuł koncertu - bo nijak w nim nie mieści się cześć zaprezentowanych utworów - np. Amy Winehouse /te akurat całkiem nieźle akurat wykonane/ czy "Na dobre i na złe" /?!/ A my szliśmy posłuchać piosenek Osieckiej, Przybory i Młynarskiego. W opisie nazwiska: Zamachowski, Machalica, Zborowski. Żadnego z tych Panów nie było na scenie. Taki chwyt marketingowy? Do tego fatalne nagłośnienie - być może akustycy postawili na ogłuszenie widowni, kryjąc w ten sposób fałsze i niedoskonałości niektórych wykonań. Tandetne, dyskotekowe efekty oświetleniowe, często nie adekwatne do klimatu piosenek. Czemu miało służyć oślepianie widzów? Niestety udział Pani Jurksztowicz - kompletnie nie trafiony. Wniósł element biesiadny... Nie polecam... :-(
Rewelacyjny koncert. Moja Pani była bardzo zadowolona.
Rewelacja , gorąco polecam
Było fantastycznie! Mistrzowskie prowadzenie, mistrzowskie wykonanie piosenek!
jestem zachwycona zarówno występami wokalnymi jak i prowadzeniem .Pan Andrzej Strzelecki wspaniały , Pani Natalia Sikora - KOCHAM , Pan Marcin Januszkiewicz , słuchałam Pana do 2 w nocy po powrocie z koncertu , co Pan ma w swojej krtani - Orkiestrę ?? Pani Kasia jak zawsze świetna . Wszyscy stanęli na wysokości zadania . Wspaniale spędzony czas . Dziękuję !!
Przepiękne utwory i wspaniałe wykonanie. Dziękuję za cudowne przeżycie. pozdrawiam Anna
bardzo udany wieczór z organizacją - jak zwykle - dyskretną, ale bardzo pomocną. Ale najważniejsze: znakomici artyści (niemal bez wyjątku) wykonujący równie znakomite teksty wybitnych poetów.
Na występie byli moi rodzice, bardzo im się podobało.
Wspaniały koncert
Bardzo dobry koncert, a to za sprawą Marcina Januszkiewicza i Natalii Sikory. Oczywiście inni wykonawcy również super, ale ta dwójka ujęła mnie bardzo i ogromnie poruszyła. Nowe aranżacje znanych utworów tylko dodały im świeżości. Oczywiście Andrzej Strzelecki również jak zwykle z ciepłym dowcipem.
Pani Katarzyna najlepsza!! Cudowny koncert. Piękne wspomnienia. Niezapomniane chwile. Motto na dalsze życie - Jeszcze gramy w zielone :) Dziękuję wszystkim artystom.
Poziom artystyczny bardzo wysoki. Niestety nagłośnienie było złe. Za głośno i za ostre tony zabierały przyjemność słuchania wysokich dźwięków.
Wspaniały koncert.Świetne głosy!!!Koncert wart polecenia.
Rewelacyjny koncert. Bardzo polecam.
Koncert bardzo udany. Mlodzi wokaliści super !!! Pieknie zmierzyli się z niełatwym repertuarem. Interpretacje przepiękne. Wykonania na bardzo wysokim poziomie , glosy o jakie tych młodych ludzi nawet nie podejrzewałam. Każdy z wykonawców tak inny od następnego , ze nie sposób porownac , zganic czy pochwalić jednego. Wspanialy pomysl Andrzeja Strzeleckiego. Pochwalic na pewno nalezy sekcje muzyczna.
Koncert na bardzo wysokim poziomie muzycznym. Aranżacje zespołu Pana Marka Stefankiewicza dotykały wrażliwości serca. Utwory w wykonaniu Natalii Sikory i Marcina Januszkiewicza poruszały emocje do głębi. Poczucie humoru i prowadzenie koncertu przez Pana Andrzeja Strzeleckiego owocowało radością radości:)
Piękny koncert! Wspaniałe głosy, zespół muzyczny, mądre teksty, cudny komentarz p. Strzeleckiego.
Fantastyczny koncert. Starzy mistrzowie w nowych doskonałych wykonaniach.
Cudowni muzycy, radość i uśmiech gitarzysty zaraźliwa, organizacja bardzo dobra, a wykonawcy... Pani Natalia, Pani Kasia doskonałe, ale Pan Machalica w tekstach Pani Osieckiej i i Pan Januszkiewicz , wrażenia na całe życie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert