koncert
Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

 
Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Bilety na koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka | Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert o którym tak pisze pomysłodawca, reżyser i prowadzący wydarzenie, Andrzej Strzelecki:

Z Jeremim Przyborą, Agnieszką Osiecką i Wojtkiem Młynarskim miałem zaszczyt wielokrotnie współpracować. Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Jako pedagog w Akademii Teatralnej miałem przyjemność uczyć Katarzynę Dąbrowską, Natalię Sikorę i Marcina Januszkiewicza. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi prawdziwymi uczniami. Najlepsi w swoim pokoleniu, młodzi aktorzy-wokaliści wykonają w nim piękne piosenki autorów w interpretacjach, które swą jakością i klasą dorównują tym wybitnym twórcom tekstów. Gośćmi koncertu będą: mój przyjaciel – Zbyszek Zamachowski (Piotrek Machalica) i dwójka moich najnowszych „odkryć” – Magda Andres i Robert Mróz (Mikołaj Kłosiewicz). Artystom na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny p/k Marka Stefankiewicza. Zapraszam – Andrzej Strzelecki

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Gdańsk

 

Recenzje

Rewelacyjny koncert. Moja Pani była bardzo zadowolona.
Rewelacja , gorąco polecam
Było fantastycznie! Mistrzowskie prowadzenie, mistrzowskie wykonanie piosenek!
jestem zachwycona zarówno występami wokalnymi jak i prowadzeniem .Pan Andrzej Strzelecki wspaniały , Pani Natalia Sikora - KOCHAM , Pan Marcin Januszkiewicz , słuchałam Pana do 2 w nocy po powrocie z koncertu , co Pan ma w swojej krtani - Orkiestrę ?? Pani Kasia jak zawsze świetna . Wszyscy stanęli na wysokości zadania . Wspaniale spędzony czas . Dziękuję !!
Przepiękne utwory i wspaniałe wykonanie. Dziękuję za cudowne przeżycie. pozdrawiam Anna
bardzo udany wieczór z organizacją - jak zwykle - dyskretną, ale bardzo pomocną. Ale najważniejsze: znakomici artyści (niemal bez wyjątku) wykonujący równie znakomite teksty wybitnych poetów.
Na występie byli moi rodzice, bardzo im się podobało.
Wspaniały koncert
Bardzo dobry koncert, a to za sprawą Marcina Januszkiewicza i Natalii Sikory. Oczywiście inni wykonawcy również super, ale ta dwójka ujęła mnie bardzo i ogromnie poruszyła. Nowe aranżacje znanych utworów tylko dodały im świeżości. Oczywiście Andrzej Strzelecki również jak zwykle z ciepłym dowcipem.
Pani Katarzyna najlepsza!! Cudowny koncert. Piękne wspomnienia. Niezapomniane chwile. Motto na dalsze życie - Jeszcze gramy w zielone :) Dziękuję wszystkim artystom.
Poziom artystyczny bardzo wysoki. Niestety nagłośnienie było złe. Za głośno i za ostre tony zabierały przyjemność słuchania wysokich dźwięków.
Wspaniały koncert.Świetne głosy!!!Koncert wart polecenia.
Rewelacyjny koncert. Bardzo polecam.
Koncert bardzo udany. Mlodzi wokaliści super !!! Pieknie zmierzyli się z niełatwym repertuarem. Interpretacje przepiękne. Wykonania na bardzo wysokim poziomie , glosy o jakie tych młodych ludzi nawet nie podejrzewałam. Każdy z wykonawców tak inny od następnego , ze nie sposób porownac , zganic czy pochwalić jednego. Wspanialy pomysl Andrzeja Strzeleckiego. Pochwalic na pewno nalezy sekcje muzyczna.
Koncert na bardzo wysokim poziomie muzycznym. Aranżacje zespołu Pana Marka Stefankiewicza dotykały wrażliwości serca. Utwory w wykonaniu Natalii Sikory i Marcina Januszkiewicza poruszały emocje do głębi. Poczucie humoru i prowadzenie koncertu przez Pana Andrzeja Strzeleckiego owocowało radością radości:)
Piękny koncert! Wspaniałe głosy, zespół muzyczny, mądre teksty, cudny komentarz p. Strzeleckiego.
Fantastyczny koncert. Starzy mistrzowie w nowych doskonałych wykonaniach.
Cudowni muzycy, radość i uśmiech gitarzysty zaraźliwa, organizacja bardzo dobra, a wykonawcy... Pani Natalia, Pani Kasia doskonałe, ale Pan Machalica w tekstach Pani Osieckiej i i Pan Januszkiewicz , wrażenia na całe życie.
Rodzice zachwyceni !!!
Szczególnie podobały mi się wykonania Magdy Andres i Natalii Sikory. Panowie instrumentaliści - brawo.
WIETNY KONCERT ,Doborowa ,Smakowita obsada!
Wspaniały koncert, znakomite wykonania, świetne głosy z piękną dykcją, ciekawe aranżacje i niepowtarzalny Andrzej Strzelecki to wszystko złożyło się na wzruszenia, uśmiech, słowem przemiłe popołudnie.
Magiczny koncert. Gwarancją jakości jest prowadzący A. Strzelecki, który obok renomowanych artystów zaprosił do koncertu młodych, wybitnie utalentowanych wokalnie aktorów. Jest to przykład na to, że polska piosenka ma się dobrze i jest chętnie słuchana. Panie Andrzeju dziękujemy i czekamy na następny spektakl !!!
Super koncert.

Polecane