koncert
Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Bilety na koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” to nostalgiczny powrót do przeszłości w zupełnie nowej odsłonie!

– Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – podsumowuje Andrzej Strzelecki, który jako konferansjer poprowadzi nas przez świat mistrzów polskiej piosenki.

Na scenie pojawią się najzdolniejsi młodzi aktorzy – piosenkarze, jak Marcin Januszkiewicz czy Katarzyna Dąbrowska. Swoimi interpretacjami utworów wielkiej trójki polskiej sceny muzycznej zabiorą nas w niezapomnianą podróż w czasie.

Usłyszymy też znanych ze spektakli i filmów aktorów i przyjaciół Andrzeja Strzeleckiego. Wystąpią m.in. Anna Jurksztowicz, Zbigniew Zamachowski, Wiktor Zborowski czy Piotr Machalica. Artystom na scenie będzie towarzyszyć zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza.

Koncert to gwarancja wspaniałego, pełnego uniesień wieczoru, spędzonego przy niezwykłych interpretacjach ponadczasowych tekstów Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory.

Prowadzący: Andrzej Strzelecki
Goście występujący na trasie koncertowej: Katarzyna Dąbrowska i Marcin Januszkiewicz oraz wymiennie Magda Andres, Anna Jurksztowicz, Piotr Machalica, Robert Mróz, Wiktor Zborowski, Zbigniew Zamachowski.
Zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Rewelacyjny koncert. Moja Pani była bardzo zadowolona.
Rewelacja , gorąco polecam
Było fantastycznie! Mistrzowskie prowadzenie, mistrzowskie wykonanie piosenek!
jestem zachwycona zarówno występami wokalnymi jak i prowadzeniem .Pan Andrzej Strzelecki wspaniały , Pani Natalia Sikora - KOCHAM , Pan Marcin Januszkiewicz , słuchałam Pana do 2 w nocy po powrocie z koncertu , co Pan ma w swojej krtani - Orkiestrę ?? Pani Kasia jak zawsze świetna . Wszyscy stanęli na wysokości zadania . Wspaniale spędzony czas . Dziękuję !!
Przepiękne utwory i wspaniałe wykonanie. Dziękuję za cudowne przeżycie. pozdrawiam Anna
bardzo udany wieczór z organizacją - jak zwykle - dyskretną, ale bardzo pomocną. Ale najważniejsze: znakomici artyści (niemal bez wyjątku) wykonujący równie znakomite teksty wybitnych poetów.
Na występie byli moi rodzice, bardzo im się podobało.
Wspaniały koncert
Bardzo dobry koncert, a to za sprawą Marcina Januszkiewicza i Natalii Sikory. Oczywiście inni wykonawcy również super, ale ta dwójka ujęła mnie bardzo i ogromnie poruszyła. Nowe aranżacje znanych utworów tylko dodały im świeżości. Oczywiście Andrzej Strzelecki również jak zwykle z ciepłym dowcipem.
Pani Katarzyna najlepsza!! Cudowny koncert. Piękne wspomnienia. Niezapomniane chwile. Motto na dalsze życie - Jeszcze gramy w zielone :) Dziękuję wszystkim artystom.
Poziom artystyczny bardzo wysoki. Niestety nagłośnienie było złe. Za głośno i za ostre tony zabierały przyjemność słuchania wysokich dźwięków.
Wspaniały koncert.Świetne głosy!!!Koncert wart polecenia.
Rewelacyjny koncert. Bardzo polecam.
Koncert bardzo udany. Mlodzi wokaliści super !!! Pieknie zmierzyli się z niełatwym repertuarem. Interpretacje przepiękne. Wykonania na bardzo wysokim poziomie , glosy o jakie tych młodych ludzi nawet nie podejrzewałam. Każdy z wykonawców tak inny od następnego , ze nie sposób porownac , zganic czy pochwalić jednego. Wspanialy pomysl Andrzeja Strzeleckiego. Pochwalic na pewno nalezy sekcje muzyczna.
Koncert na bardzo wysokim poziomie muzycznym. Aranżacje zespołu Pana Marka Stefankiewicza dotykały wrażliwości serca. Utwory w wykonaniu Natalii Sikory i Marcina Januszkiewicza poruszały emocje do głębi. Poczucie humoru i prowadzenie koncertu przez Pana Andrzeja Strzeleckiego owocowało radością radości:)
Piękny koncert! Wspaniałe głosy, zespół muzyczny, mądre teksty, cudny komentarz p. Strzeleckiego.
Fantastyczny koncert. Starzy mistrzowie w nowych doskonałych wykonaniach.
Cudowni muzycy, radość i uśmiech gitarzysty zaraźliwa, organizacja bardzo dobra, a wykonawcy... Pani Natalia, Pani Kasia doskonałe, ale Pan Machalica w tekstach Pani Osieckiej i i Pan Januszkiewicz , wrażenia na całe życie.
Rodzice zachwyceni !!!
Szczególnie podobały mi się wykonania Magdy Andres i Natalii Sikory. Panowie instrumentaliści - brawo.
WIETNY KONCERT ,Doborowa ,Smakowita obsada!
Wspaniały koncert, znakomite wykonania, świetne głosy z piękną dykcją, ciekawe aranżacje i niepowtarzalny Andrzej Strzelecki to wszystko złożyło się na wzruszenia, uśmiech, słowem przemiłe popołudnie.
Magiczny koncert. Gwarancją jakości jest prowadzący A. Strzelecki, który obok renomowanych artystów zaprosił do koncertu młodych, wybitnie utalentowanych wokalnie aktorów. Jest to przykład na to, że polska piosenka ma się dobrze i jest chętnie słuchana. Panie Andrzeju dziękujemy i czekamy na następny spektakl !!!
Super koncert.

Polecane

Katowice inne wydarzenia