koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora...

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Bilety na koncert

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora... - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” to nostalgiczny powrót do przeszłości w zupełnie nowej odsłonie!

– Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – podsumowuje Andrzej Strzelecki, który jako konferansjer poprowadzi nas przez świat mistrzów polskiej piosenki.

Na scenie pojawią się najzdolniejsi młodzi aktorzy – piosenkarze, jak Marcin Januszkiewicz czy Katarzyna Dąbrowska. Swoimi interpretacjami utworów wielkiej trójki polskiej sceny muzycznej zabiorą nas w niezapomnianą podróż w czasie.

Usłyszymy też znanych ze spektakli i filmów aktorów i przyjaciół Andrzeja Strzeleckiego. Wystąpią m.in. Anna Jurksztowicz, Zbigniew Zamachowski, Wiktor Zborowski czy Piotr Machalica. Artystom na scenie będzie towarzyszyć zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza.

Koncert to gwarancja wspaniałego, pełnego uniesień wieczoru, spędzonego przy niezwykłych interpretacjach ponadczasowych tekstów Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory.

Prowadzący: Andrzej Strzelecki
Goście występujący na trasie koncertowej: Katarzyna Dąbrowska i Marcin Januszkiewicz oraz wymiennie Magda Andres, Anna Jurksztowicz, Piotr Machalica, Robert Mróz, Wiktor Zborowski, Zbigniew Zamachowski.
Zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Przepiekny koncert,który rozswietlił pochmurne listopadowe niebo i listopadowy nastrój. Wykonanie piekne , profesjonalne. Balsamem dla uszu piosenki w świetnej interpretacji zwłaszcza młodych artystów, a balsamem dla duszy tekst prowadzącego i delikatny humor. Braawoooo
Piosenka aktorska na świetnym poziomie. Jedyna przesada to światła dające po oczach ale to pewnie zasluga oswietleniowca w filharmonii ;-)
Koncert bardzo przyjemny godny polecenia a prowadzący.......... SZACUN.
Koncert ciekawy, znani i lubiani soliści, ciekawe aranżacje piosenek, dobra i dowcipna konferansjerka. Komfort odbioru zaburzały jednak zbyt często migające światła reflektorów (momentami oślepiające słuchacza) i ( szczególnie przy bardzo silnych głosach najmłodszych wykonawców ) zbyt duże wzmocnienia aparatury nagłaśniającej.
Ogólnie piękny, łącznie z konferansjerką p. Strzeleckiego. Atmosferę zepsuł popis wokalny p. Januszkiewicza, (drugie wyjście) stosowny raczej do konkursu śpiewaczego.
Mistrzowskie !!! wykonania pięknych kompozycji i doskonałych tekstów , wspaniałe prowadzenie. Całość rewelacyjna !
Fatalne nagłośnienie. Wokal zagłuszany przez sekcję instrumentalną. Niewiele kultowych utworów tytułowych artystów
Źle oceniam te imprezę. Producenci spektaklu korzystają z uwielbianych przez polską publiczność nazwisk twórców w tytule, dając widzowi zlepek niepasujacych do siebie puzli. Słabe tematycznie, niezrozumiałe w przesłaniu. Komuś brakło na waciki, wysłał ludzi w teren. Cena biletu zobowiązuje, czuje się oszukany.
Dwie gwiazdki, dla Pani Katarzyny Dąbrowskiej i Pana Marcina Januszkiewicz pozostali poniżej oczekiwań. Największym rozczarowaniem wręcz skandaliczną była nieobecność zapowiedzianych gwiazd. Złe nagłośnienie, koncert nie wart wydanych pieniędzy.
Koncert bardzo fajny. Pani Dąbrowska i pan Januszkiewicz robią rewelacyjną robotę.
Katarzyna Dąbrowska i Marcin Januszkiewicz - znakomici, 5*, zaśpiewali najwięcej piosenek; Marian Opania - 4*, ale bezcenne było pana Opanię zobaczyć i posłuchać anegdot. Anna Jurksztowicz - nie podobała mi się, w szczególności, gdy prosiła salę o śpiewanie "Na dobre i na złe". Pozostali dwoje młodzi dobrzy, ale nie tak, jak KD i MJ. Prowadzenie przez Andrzeja Strzeleckiego - pierwsza klasa. Ogólnie, kto nie był, a może - niech pójdzie, wystarczy, że dla KD, MJ i AS - warto zdecydowanie. 2 i pół godziny bez przerwy.
Niestety koncert mocno nas rozczarował. Przede wszystkim mylący jest sam tytuł koncertu - bo nijak w nim nie mieści się cześć zaprezentowanych utworów - np. Amy Winehouse /te akurat całkiem nieźle akurat wykonane/ czy "Na dobre i na złe" /?!/ A my szliśmy posłuchać piosenek Osieckiej, Przybory i Młynarskiego. W opisie nazwiska: Zamachowski, Machalica, Zborowski. Żadnego z tych Panów nie było na scenie. Taki chwyt marketingowy? Do tego fatalne nagłośnienie - być może akustycy postawili na ogłuszenie widowni, kryjąc w ten sposób fałsze i niedoskonałości niektórych wykonań. Tandetne, dyskotekowe efekty oświetleniowe, często nie adekwatne do klimatu piosenek. Czemu miało służyć oślepianie widzów? Niestety udział Pani Jurksztowicz - kompletnie nie trafiony. Wniósł element biesiadny... Nie polecam... :-(
Rewelacyjny koncert. Moja Pani była bardzo zadowolona.
Rewelacja , gorąco polecam
Było fantastycznie! Mistrzowskie prowadzenie, mistrzowskie wykonanie piosenek!
jestem zachwycona zarówno występami wokalnymi jak i prowadzeniem .Pan Andrzej Strzelecki wspaniały , Pani Natalia Sikora - KOCHAM , Pan Marcin Januszkiewicz , słuchałam Pana do 2 w nocy po powrocie z koncertu , co Pan ma w swojej krtani - Orkiestrę ?? Pani Kasia jak zawsze świetna . Wszyscy stanęli na wysokości zadania . Wspaniale spędzony czas . Dziękuję !!
Przepiękne utwory i wspaniałe wykonanie. Dziękuję za cudowne przeżycie. pozdrawiam Anna
bardzo udany wieczór z organizacją - jak zwykle - dyskretną, ale bardzo pomocną. Ale najważniejsze: znakomici artyści (niemal bez wyjątku) wykonujący równie znakomite teksty wybitnych poetów.
Na występie byli moi rodzice, bardzo im się podobało.
Wspaniały koncert
Bardzo dobry koncert, a to za sprawą Marcina Januszkiewicza i Natalii Sikory. Oczywiście inni wykonawcy również super, ale ta dwójka ujęła mnie bardzo i ogromnie poruszyła. Nowe aranżacje znanych utworów tylko dodały im świeżości. Oczywiście Andrzej Strzelecki również jak zwykle z ciepłym dowcipem.
Pani Katarzyna najlepsza!! Cudowny koncert. Piękne wspomnienia. Niezapomniane chwile. Motto na dalsze życie - Jeszcze gramy w zielone :) Dziękuję wszystkim artystom.
Poziom artystyczny bardzo wysoki. Niestety nagłośnienie było złe. Za głośno i za ostre tony zabierały przyjemność słuchania wysokich dźwięków.
Wspaniały koncert.Świetne głosy!!!Koncert wart polecenia.
Rewelacyjny koncert. Bardzo polecam.
Koncert bardzo udany. Mlodzi wokaliści super !!! Pieknie zmierzyli się z niełatwym repertuarem. Interpretacje przepiękne. Wykonania na bardzo wysokim poziomie , glosy o jakie tych młodych ludzi nawet nie podejrzewałam. Każdy z wykonawców tak inny od następnego , ze nie sposób porownac , zganic czy pochwalić jednego. Wspanialy pomysl Andrzeja Strzeleckiego. Pochwalic na pewno nalezy sekcje muzyczna.
Koncert na bardzo wysokim poziomie muzycznym. Aranżacje zespołu Pana Marka Stefankiewicza dotykały wrażliwości serca. Utwory w wykonaniu Natalii Sikory i Marcina Januszkiewicza poruszały emocje do głębi. Poczucie humoru i prowadzenie koncertu przez Pana Andrzeja Strzeleckiego owocowało radością radości:)
Piękny koncert! Wspaniałe głosy, zespół muzyczny, mądre teksty, cudny komentarz p. Strzeleckiego.
Fantastyczny koncert. Starzy mistrzowie w nowych doskonałych wykonaniach.
Cudowni muzycy, radość i uśmiech gitarzysty zaraźliwa, organizacja bardzo dobra, a wykonawcy... Pani Natalia, Pani Kasia doskonałe, ale Pan Machalica w tekstach Pani Osieckiej i i Pan Januszkiewicz , wrażenia na całe życie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Katowice inne wydarzenia