koncert

Koncert Pawła Domagały - Maraton Piosenki Osobistej

koncert

Koncert Pawła Domagały - Maraton Piosenki Osobistej

Koncert Pawła Domagały - Maraton Piosenki Osobistej - Bilety na koncert

Paweł Domagała gwiazdą 38. edycji Maratonu Piosenki Osobistej. Zapraszamy 13 listopada 2021 o godz. 19:00 do sali widowiskowej OKSiR w Świeciu. Bilety w cenie 65 zł dostępne na Biletyna.pl oraz w kasie kina WRZOS w Świeciu.

Paweł Domagała gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”, a w ostatnim czasie również z dokonań muzycznych.

Na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, lata później „1984” i w ostatnim roku – album „Wracaj”. Singiel promujący drugą płytę artysty - „Weź nie pytaj” - szybko stał się radiowym hitem, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube.

Ostatnia płyta, „Wracaj”, z której pochodzą piosenki „Popatrz na mnie”, czy „Ja tak umiem”, z powodu pandemii nie doczekała się jeszcze promocyjnej trasy koncertowej. W związku z tym, w czerwcu 2021 artysta wyruszył w dużą trasę koncertową, na której piosenki z ostatniego albumu mogą zabrzmieć wreszcie na żywo. Na koncertach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, nie zabraknie na pewno tych największych przebojów artysty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Pawła Domagały - Maraton Piosenki Osobistej

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert