koncert

Koncert Świąteczny - Magic of White Christmas

koncert

Koncert Świąteczny - Magic of White Christmas

Koncert Świąteczny - Magic of White Christmas - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, rodzinnego ciepła i miłości. To taki magiczny czas, w którym każdy z nas, niezależnie od wieku wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa i młodości. To czas niezwykłych zdarzeń i spotkań wśród gwiazd, gdy znów możemy spojrzeć na świat oczami dziecka. Chcielibyśmy przedłużyć magię Świąt i zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert, taki zimowy i ciepły, pełen miłości i bieli, taki inny i taki magiczny…

Najpiękniejsze melodie, kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki w nowych aranżacjach przeniosą nas do tego magicznego czasu i świata, do którego tęsknimy cały rok. Znakomici soliści, orkiestra kameralna i chórek, ale także Święty Mikołaj, renifery i sanie to wszystko spowoduje, że spełnimy Wasze świąteczne marzenia.

Będziemy wspólnie kolędować słuchając zarówno tych klasycznych jak i swingujących melodii. Mało który styl muzyczny tak wspaniale komponuje się ze świętami jak swing. Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na Świąteczny Koncert „Magic of White Christmas”, który niezwykle energetycznie i optymistycznie wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Soliści, których charakteryzuje pełen pasji i emocji śpiew, czerpiący inspiracje z legend takich jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade, Frank Sinatra, Zbigniew Wodecki i wielu innych znakomitych wokalistów. Nie zabraknie w tym koncercie również tradycyjnych polskich kolęd i prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia

Nasz Koncert Świąteczny to ogromna dawka pozytywnej energii, nostalgii, najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i świątecznej magii, kiedy to czekając na Świętego Mikołaja w blasku choinkowych światełek czekamy na pierwszą gwiazdkę przy wigilijnym stole ciesząc się spotkaniem z najbliższą rodziną. Nasz koncert skierowany jest do każdego słuchacza niezależnie od wieku, a także dla całej rodziny.

Zapraszamy Państwa na Koncert Świąteczny „Magic of White Christmas”, koncert pełen radości, wzruszeń i refleksji, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze melodie z całego świata..

Koncert w wykonaniu światowej klasy Muzyków:
Woytek Mrozek - dyrygent, klarnet solo
Oksana Karaim - wokal
Ladies Trio – wokal
Daniel Cebula Orynicz - wokal
Pavlo IInytskyi – wokal
Serhii Kutepov - tenor
Dima Khvostenko - wokal

oraz

Woytek Mrozek Chamber Orchestra

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Świąteczny - Magic of White Christmas

Przepiękny Koncert Świąteczny, pełen magii i świetnej muzyki. Soliści, trio, orkiestra i prowadzenie koncertu na najwyższym poziomie.
Marzena 20.12.2021 13:32
Koncert bardzo mily przyjazny dla ucha i ducha. Bardzo przyjemnie spędzony czas orkiestra na wysokim poziomie .
Iwona 20.12.2021 12:20
Koncert był cudowny. wspaniale wprowadził w atmosferę świąt. Głosy wspaniałe, muzyka cudowna. POLECAM!
Rena09 20.12.2021 11:26
Cudownie spędzony czas. Magiczny koncert. W moim odczuciu uczta dla oczy, uszu i serca.
Agbar 20.12.2021 11:19

Polecane z kategorii koncert