koncert

Koncert Tede - KEPTN

koncert

Koncert Tede - KEPTN

Koncert Tede - KEPTN - Bilety na koncert

Przedpremierowo najnowszy album artysty - KEPTN !!

Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku.

Tede został laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić Ślizgery i Belvedere Achievement Award. Był wielokrotnie nominowany do Fryderyków, a występ na Festiwalu Muzycznym Telewizji Polskiej Opole 2009 zawdzięcza nominacjom w dwóch kategoriach: “Artysta roku” i “Płyta roku” za album “Ścieżka Dźwiękowa”. W 2010 roku otrzymał „Superjedynkę” na Festivalu w Opolu w kategorii Hip-hop.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Tede - KEPTN

Nie podobało mi się wcale. Szkoda mi wydanych pieniędzy. Nie obwiniam "klubu" za to, że Tede przyjechał tak późno w końcu to nie ich wina do końca. Ale czekanie 3 godzin w środku to przesada! Można było zrobić jakąś imprezę a w jej trakcie zrobić przerwę koncert a nie puszczać w tle piosenki tedego. Zero profesjonalności. A co do samego koncertu to też jakiś bez szału. Śpiewanie/rapowanie połowę piosenek spowodowało, jakby Gość chciał jak najszybciej opuścić klub. Nie jestem pewien ile cały ten "koncert" trwał ale w około 30 minut. No i zaraz po całym wydarzeniu zamykali klub XD . Żenada na całego!
wojciech 25.11.2016 17:25
Rosspierdol
Kacpero 12.11.2016 13:41

Polecane z kategorii koncert