koncert

Koncert Wiedeński

koncert

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Pierwsze tego typu wydarzenie, które w tak dużym stopniu przyczyniło się do rozpowszechnienia na szeroką skalę muzyki Johanna Straussa w Polsce. Sukces koncertu sprawił, że jest to obecnie niedościgniony wzór dla coraz to nowych zespołów inspirujących się tym wydarzeniem, o czym świadczą pojawiające się regularnie projekty o podobnej tematyce. Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Podczas gali wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, ROZPOWSZECHNIANIE TYCH MATERIAŁÓW
W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI BEZ ZGODY TOMCZYK ART PRAWNIE ZABRONIONE!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

21.11.2021, 17:00 Adria Teatr
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Koncert Wiedeński

Niesamowity Koncert pełen wrażeń ! Polecam!!!
Wspaniałe wydarzenie, przepiękne wykonanie artystyczne, wspaniale stroje i cała oprawa sceniczna. Cudowna zabawa i humor
Udany muzycznie wieczór. Piękne wykonanie, niezła konferansjerka,ładne stroje. Wszyscy, łącznie z artystami dobrze się bawili. Kilka owacji na stojąco, bisy. I żal, ze te 2 godziny już minęły. SUPER.
Super
Przepiękny koncert na wysokim poziomie wszystkich wykonawców
Polecam. Cudowne przeżycie.
wesoło,profesjonalnie,pięknie
polecam - świetne 2 godziny zabawy
Super, bardzo nam się podobało.
Było naprawdę pięknie
Słabe miejsce ,zła widoczność.
Fantastyczny koncert
Występ Świetny. Natomiast miejsca tragiczne - miałam wykupione trzy bilety z czego widać było reflektor i kratkę. Tego typu miejsca powinny być za polowe ceny!
Przepiękne wydarzenie
Bilet na koncert był prezentem dla rodziców, byli bardzo zachwyceni występem i bardzo im się podobało. Zapowiedzieli, że na kolejny koncert w naszym regionie też chętnie by się wybrali.
5 gwiazdek to zbyt mało by oddać wrażenia jakie wyniosłam z Koncetru. GENIALNY, CUDOWNY, AŻ BRAK SŁÓW
Świetnie się bawiliśmy
Rewelacyjny koncert, świetna zabawa na popołudnie, polecamy.
rewelacyjnie, bardzo dziękujemy
Świetny koncert dla miłośników operetki i klasyków wiedeńskich. Cudowna muzyka , wspaniała oprawa , wysoki poziom wykonania złożyły się na tę ocenę. Doskonała zabawa i przyjemność słuchania dzięki artystom tam występującym. Wielkie podziękowania za przemiły wieczór
Super atmosfera i wspaniały występ. Polecam serdecznie. Chętnie wybiorę się na drugi koncert.
Koncert był super. Orkiestra , balet, soliści po prostu bajeczne. Atmosfera na koncercie ekstra.
Niesamowita uczta muzyczna tak dla uszu jak i oczu. Jestem zachwycona doborem repertuaru ale też anegdotami sprytnie wplecionymi w program. Artyści pierwsza klasa .Chętnie wybiorę się na kolejny koncert .Polecam każdemu .
Dorota z Piły 20.09.2021 14:38
Świetny koncert miło spędziło się popołudnie
Bardzo piękny i wspaniały występ .Bawiliśmy się super.Polecam i napewno kupimy jeszcze raz bo byliśmy zachwyceni. Pozdrawiamy wszystkich występujących oraz organizatorów Koncertu Wiedeńskiego .
Wydarzenie godne polecenia. Piękny koncert.
Rewelacja
Rewelacja. Byłem pierwszy raz na tego typu koncercie i wrażenia bardzo dobre. No i przede wszystkim słuchanie i oglądanie na żywo super było .
Koncert bardzo się nam podobał. wykonanie utworów muzycznych wspaniałe. Artyści młodzi o wspaniałym głosie, balet na wysokim poziomie, prowadzący koncert dowcipny i profesjonalny. Stroje zachwycające paletą barw. Rozkosz dla zmysłów. Dziękujemy. Ewa i Dariusz Jednoróg
Super wydarzenie, gorąco polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert