koncert

Koncert Wiedeński

koncert

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Pierwsze tego typu wydarzenie, które w tak dużym stopniu przyczyniło się do rozpowszechnienia na szeroką skalę muzyki Johanna Straussa w Polsce. Sukces koncertu sprawił, że jest to obecnie niedościgniony wzór dla coraz to nowych zespołów inspirujących się tym wydarzeniem, o czym świadczą pojawiające się regularnie projekty o podobnej tematyce. Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Podczas gali wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, ROZPOWSZECHNIANIE TYCH MATERIAŁÓW
W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI BEZ ZGODY TOMCZYK ART PRAWNIE ZABRONIONE!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Chrzanów

WYPRZEDANE

Recenzje Koncert Wiedeński

Koncert był super. Orkiestra , balet, soliści po prostu bajeczne. Atmosfera na koncercie ekstra.
Niesamowita uczta muzyczna tak dla uszu jak i oczu. Jestem zachwycona doborem repertuaru ale też anegdotami sprytnie wplecionymi w program. Artyści pierwsza klasa .Chętnie wybiorę się na kolejny koncert .Polecam każdemu .
Dorota z Piły 20.09.2021 14:38
Świetny koncert miło spędziło się popołudnie
Bardzo piękny i wspaniały występ .Bawiliśmy się super.Polecam i napewno kupimy jeszcze raz bo byliśmy zachwyceni. Pozdrawiamy wszystkich występujących oraz organizatorów Koncertu Wiedeńskiego .
Wydarzenie godne polecenia. Piękny koncert.
Rewelacja
Rewelacja. Byłem pierwszy raz na tego typu koncercie i wrażenia bardzo dobre. No i przede wszystkim słuchanie i oglądanie na żywo super było .
Koncert bardzo się nam podobał. wykonanie utworów muzycznych wspaniałe. Artyści młodzi o wspaniałym głosie, balet na wysokim poziomie, prowadzący koncert dowcipny i profesjonalny. Stroje zachwycające paletą barw. Rozkosz dla zmysłów. Dziękujemy. Ewa i Dariusz Jednoróg
Super wydarzenie, gorąco polecam
Było nie tylko poważnie, ale i chwilami zabawnie. Udany wieczór!
Miło popatrzeć
Cudowny koncert
Dobrze spędzony czas z muzyką i humorem.
Bawiliśmy się super.Muzyka ,taniec i śpiew.. Wszystko było bardzo udane.Zespol cudowny.Juz czekamy na następny koncert w październiku,
Wspaniały wieczór, wspaniali artyści. Z humorkiem i pasją. Gratulacje.
Świetny koncert, wspaniali wykonawcy, prowadzący ale również i publiczność :) jedyne zastrzeżenie to lekkie problemy techniczne - pewne zmagania pianisty z fortepianem oraz jakieś dziwne dźwięki wydobywające się z głośnika
Cudowny spędzony czas :)
Liliana 08.03.2020 22:42
Wspaniały koncert, świetna orkiestra, zachwycający tancerze, elementy komiczne fajnie wplecione w występ. Jesteśmy z żoną zachwyceni.
Wspaniały koncert. Wspaniały konferansjer.
Doskonała zabawa, super przedstawienie
Krzychu 02.03.2020 23:29
Super koncert, polecam
hania1239 02.03.2020 14:41
Rewelacja
Niesamowity koncert. Polecam!
Vasyl Dolishnii 02.03.2020 10:02
Fantastyczny koncert, uwielbiam te klimaty , polecam wszystkim , już nie mogę się doczekać kolejnego koncert w listopadzie
Koncert bardzo mi się podobał.
joanna65 02.03.2020 08:29
Świetny koncert! Fantastyczna atmosfera, wspaniali artyści, wdzięczna publika
Cudowny koncert, z humorem, można było się poczuć jak w Wiedniu. Cudowni i utalentowani artyści. Czekam na kolejne.
Świetny koncert, doskonali artysci
Krystian Nysa 01.03.2020 20:34
Koncert rewelacyjny dla widzów zróżnicowanych wiekowo. Piękne wokale i wykonanie muzyczne znanych i umiejętnie dobranych utworów - najpopularniejszych arii operetkowych. Oprócz tego dużo humoru, na dobrym poziomie. Jedyny mankament to niewygoda, bardzo ciasno ustawione rzędy w sali, brak miejsca na nogi i niemożność poruszenia się prawie, zwłaszcza, że sztuka bez była przerwy.
Wspaniałe wydarzenie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert