koncert

Koncert Wiedeński

koncert

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Koncert Wiedeński - Częstochowa Filharmonia Częstochowska | Kupuj Bilety Online

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół „Tomczyk Art Capella” wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch"oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art,

os. reprezentująca - Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Recenzje

Super wydarzenie, gorąco polecam
Było nie tylko poważnie, ale i chwilami zabawnie. Udany wieczór!
Miło popatrzeć
Cudowny koncert
Dobrze spędzony czas z muzyką i humorem.
Bawiliśmy się super.Muzyka ,taniec i śpiew.. Wszystko było bardzo udane.Zespol cudowny.Juz czekamy na następny koncert w październiku,
Wspaniały wieczór, wspaniali artyści. Z humorkiem i pasją. Gratulacje.
Świetny koncert, wspaniali wykonawcy, prowadzący ale również i publiczność :) jedyne zastrzeżenie to lekkie problemy techniczne - pewne zmagania pianisty z fortepianem oraz jakieś dziwne dźwięki wydobywające się z głośnika
Cudowny spędzony czas :)
Liliana 08.03.2020 22:42
Wspaniały koncert, świetna orkiestra, zachwycający tancerze, elementy komiczne fajnie wplecione w występ. Jesteśmy z żoną zachwyceni.
Wspaniały koncert. Wspaniały konferansjer.
Doskonała zabawa, super przedstawienie
Krzychu 02.03.2020 23:29
Super koncert, polecam
hania1239 02.03.2020 14:41
Rewelacja
Niesamowity koncert. Polecam!
Vasyl Dolishnii 02.03.2020 10:02
Fantastyczny koncert, uwielbiam te klimaty , polecam wszystkim , już nie mogę się doczekać kolejnego koncert w listopadzie
Koncert bardzo mi się podobał.
joanna65 02.03.2020 08:29
Świetny koncert! Fantastyczna atmosfera, wspaniali artyści, wdzięczna publika
Cudowny koncert, z humorem, można było się poczuć jak w Wiedniu. Cudowni i utalentowani artyści. Czekam na kolejne.
Świetny koncert, doskonali artysci
Krystian Nysa 01.03.2020 20:34
Koncert rewelacyjny dla widzów zróżnicowanych wiekowo. Piękne wokale i wykonanie muzyczne znanych i umiejętnie dobranych utworów - najpopularniejszych arii operetkowych. Oprócz tego dużo humoru, na dobrym poziomie. Jedyny mankament to niewygoda, bardzo ciasno ustawione rzędy w sali, brak miejsca na nogi i niemożność poruszenia się prawie, zwłaszcza, że sztuka bez była przerwy.
Wspaniałe wydarzenie.
Koncert wspaniały. Soliści wyborni. Było coś dla ucha, coś dla duszy i coś dla usmiechu. Suuuuuper zabawa. ZSresztą taka muzyka jest zawsze wspaniała!!!!!
Wspaniałe widowisko
Wpaniałe widowisko
Na koncercie była osoba starsza i osoba młoda. Obie wróciły zadowolone. Bardzo im się podobało. Polecam to wydarzenie.
ZNAKOMITY KONCERT! JESTEM ZACHWYCONA ARTYSTAMI ZARÓWNO ŚPIEWAKAMI JAK I TANCERZAMI. KONCERT W WARSZAWIE RZECZYWIŚCIE NA MIARĘ KONCERTÓW WE WIEDNIU.
Cudowny koncert, polecam wszystkim. Młodzi zdolni i utalentowani ludzie grali i śpiewali dla nas przepięknie.
Jestem zbulwersowana faktem, że miejsce było z widokiem na słup. Bilety tanie nie były, kupując nie zdawałam sobie, że miejsce będzie z ograniczoną widocznością. Na przyszłość, proszę informować klienta o takich niedogodnościach.
Mariola 25.02.2020 09:39
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane