koncert

Koncert Wiedeński

koncert

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Pierwsze tego typu wydarzenie, które w tak dużym stopniu przyczyniło się do rozpowszechnienia na szeroką skalę muzyki Johanna Straussa w Polsce. Sukces koncertu sprawił, że jest to obecnie niedościgniony wzór dla coraz to nowych zespołów inspirujących się tym wydarzeniem, o czym świadczą pojawiające się regularnie projekty o podobnej tematyce. Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Podczas gali wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, ROZPOWSZECHNIANIE TYCH MATERIAŁÓW
W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI BEZ ZGODY TOMCZYK ART PRAWNIE ZABRONIONE!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Koncert Wiedeński

Świetnie się bawiliśmy
Rewelacyjny koncert, świetna zabawa na popołudnie, polecamy.
rewelacyjnie, bardzo dziękujemy
Świetny koncert dla miłośników operetki i klasyków wiedeńskich. Cudowna muzyka , wspaniała oprawa , wysoki poziom wykonania złożyły się na tę ocenę. Doskonała zabawa i przyjemność słuchania dzięki artystom tam występującym. Wielkie podziękowania za przemiły wieczór
Super atmosfera i wspaniały występ. Polecam serdecznie. Chętnie wybiorę się na drugi koncert.
Koncert był super. Orkiestra , balet, soliści po prostu bajeczne. Atmosfera na koncercie ekstra.
Niesamowita uczta muzyczna tak dla uszu jak i oczu. Jestem zachwycona doborem repertuaru ale też anegdotami sprytnie wplecionymi w program. Artyści pierwsza klasa .Chętnie wybiorę się na kolejny koncert .Polecam każdemu .
Dorota z Piły 20.09.2021 14:38
Świetny koncert miło spędziło się popołudnie
Bardzo piękny i wspaniały występ .Bawiliśmy się super.Polecam i napewno kupimy jeszcze raz bo byliśmy zachwyceni. Pozdrawiamy wszystkich występujących oraz organizatorów Koncertu Wiedeńskiego .
Wydarzenie godne polecenia. Piękny koncert.
Rewelacja
Rewelacja. Byłem pierwszy raz na tego typu koncercie i wrażenia bardzo dobre. No i przede wszystkim słuchanie i oglądanie na żywo super było .
Koncert bardzo się nam podobał. wykonanie utworów muzycznych wspaniałe. Artyści młodzi o wspaniałym głosie, balet na wysokim poziomie, prowadzący koncert dowcipny i profesjonalny. Stroje zachwycające paletą barw. Rozkosz dla zmysłów. Dziękujemy. Ewa i Dariusz Jednoróg
Super wydarzenie, gorąco polecam
Było nie tylko poważnie, ale i chwilami zabawnie. Udany wieczór!
Miło popatrzeć
Cudowny koncert
Dobrze spędzony czas z muzyką i humorem.
Bawiliśmy się super.Muzyka ,taniec i śpiew.. Wszystko było bardzo udane.Zespol cudowny.Juz czekamy na następny koncert w październiku,
Wspaniały wieczór, wspaniali artyści. Z humorkiem i pasją. Gratulacje.
Świetny koncert, wspaniali wykonawcy, prowadzący ale również i publiczność :) jedyne zastrzeżenie to lekkie problemy techniczne - pewne zmagania pianisty z fortepianem oraz jakieś dziwne dźwięki wydobywające się z głośnika
Cudowny spędzony czas :)
Liliana 08.03.2020 22:42
Wspaniały koncert, świetna orkiestra, zachwycający tancerze, elementy komiczne fajnie wplecione w występ. Jesteśmy z żoną zachwyceni.
Wspaniały koncert. Wspaniały konferansjer.
Doskonała zabawa, super przedstawienie
Krzychu 02.03.2020 23:29
Super koncert, polecam
hania1239 02.03.2020 14:41
Rewelacja
Niesamowity koncert. Polecam!
Vasyl Dolishnii 02.03.2020 10:02
Fantastyczny koncert, uwielbiam te klimaty , polecam wszystkim , już nie mogę się doczekać kolejnego koncert w listopadzie
Koncert bardzo mi się podobał.
joanna65 02.03.2020 08:29
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert