Recenzje
Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Recenzje

Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich

Koncert wspaniały, klasa artystów na światowym poziomie. Przeżycie niebywałe. Czułam się jak na koncercie w Wiedniu. Młody wiek wykonawców to ogromny atut, głosy doskonałe. Czas spędzony z tymi artystami to uczta dla duszy. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Występ był interesujący choć za dużo w nim było elementów tzw. pod publiczność nie podobało mi się przebranie wykonawców i ten element zaważył na odbiorze całego występu. Ale podobał mi się profesjonalizm wykonawców ich prezentacja i wykonanie.
Koncert oceniam jako b. dobry, aranżacja ciekawa, mużyka piękna, chociaż spodziewałam się większej ilości muzyki symfonicznej a mniej operetkowej.
Piękny koncert, rewelacyjnie dobrane utwory, zaangażowanie publiczności. Wszystko extra. Brak jedynie akcentów dekoracyjnych na scenie, ale to tylko drobna uwaga.
BARDZO PIEKNY WYSTEP !!!!!WSPANIALI ARTYSCI!!!
wspaniała zabawa przez blisko 2 godziny - polecam
Świetny koncert..
Cudowny wieczór ze wspaniałymi przebojami w wykonaniu artystów z Wrocławia. Dziękuję wraz z moimi koleżankami.
Przepiękny koncert. Soliści wspaniali. Muzycy także. Byliśmy zachwyceni.
Kocham taką muzykę! Bardzo fajny występ! Piękne głosy Polecam!
Wspaniały koncert
Genialni!
Wspaniały występ, artyści zastanawiali publiczność, jednak mi czegoś zabrakło...
Pianista rewelacja
super koncert niezapomniane chwile dobra zabawa polecam
Pozytywnie zaskoczony
Wspaniałe przeżycie, wszystko na jak najwyższym poziomie :-)
Mirka1952 26.03.2019 17:51
Bylo wspaniale
Dobra muzyka i wykonawcy, ale przy tego rodzaju koncercie trochę niestosowne niektóre "wygłupy" artystów na scenie. Fatalna organizacja, szczególnie szatni -kilka znudzonych osób, a tylko nieliczni "odbierający" płaszcze i dodatkowe poszukiwania po 2 zł opłaty za okrycie, co potęgowało długą kolejkę. Jeśli wg. organizatorów, ceny biletów były zbyt niskie to należało dodać te 2 zł - idąc do Teatru nie oczekujemy takich sytuacji. Pozdrawiam