koncert

Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

koncert

Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń - Bilety na koncert

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce w Państwa mieście!
Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak “Wielka sława to żart”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, “W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy “Czardasz” Montiego.
Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!
Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKA'n'TY

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

Wspaniałe wydarzenie na bardzo wysokim poziomie. Rewelacyjni artyści i piękny repertuar.
Ilość osób obecnych na występie artystów świadczy o tym, że Wrocław tęskni za operetką. Władze miasta jakiś czas temu zabrały nam ten rodzaj rozrywki i z operetki zrobiły Capitol. I dobrze. Jednak w tym wypadku wylali dziecko razem z kąpielą. Capitol Capitolem, ale z operetką równać się nie może. Brakuje tego w tym mieście. Sam koncert - Mistrzostwo Świata!!!
Koncert super a owacja na stojąco mówi sama za siebie
Super wydarzenie
Świetny koncert.
Wspaniale
Michał 05.12.2021 09:33

Polecane z kategorii koncert