koncert

Koncert teepee

koncert

Koncert teepee

Koncert teepee - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Przed dwoma laty okazali się objawieniem festiwalu Spring Break. Teraz wracają do Polski!
Dreampopowy duet teepee pojawił się na czeskiej scenie niezależnej w 2015 roku. Natychmiast zaczęli robić zamieszanie w lokalnym środowisku muzycznym hipnotyzującymi występami i teledyskami. Brzmienie teepee to odurzające harmonie wokalne połączone z delikatną gitarą akustyczną i brudniejszą gitarą elektryczną. To także subtelne sample i melancholijne teksty wyśpiewane po angielsku.
Grupa ma w dorobku płytę, EP i kilka singli, którym towarzyszą teledyski. Ich muzyka gościła we wszystkich najważniejszych czeskich stacjach radiowych. Zespół koncertował po całym kraju, w tym na czołowych lokalnych festiwalach. Dzielił scenę z takimi kapelami jak Seafret, Oh Wonder czy Laurel.
teepee może pochwalić się też pierwszymi koncertami poza swoim krajem. Teraz nadszedł czas na Polskę!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert teepee

Piękna klimatyczna muzyka w pięknej oprawie. Bardzo udany wieczór. Brawa dla MDK Chorzów Batory za pomysł z rozmieszczeniem widzów przy stolikach, ze świecami, winem... No i cudowna muzyka Teepee
Joanna 05.02.2022 14:26
Koncert duetu teepee - wisienka na torcie dla słuchu :). Dom kultury w Chorzowie stworzył miłą, kameralną atmosferę, dlatego chętnie polecam to miejsce i dziękuję za fajnie spędzony tam czas na koncercie.
Rafał 05.02.2022 09:29
Piękny klimatyczny koncert. Super organizacja. Polecam artystów i miejsce koncertu.
Małgorzata 05.02.2022 09:15

Polecane z kategorii koncert