koncert
Kortez - Holiday Tour

koncert

Kortez - Holiday Tour

Kortez - Holiday Tour - Bilety na koncert

Kortez - Holiday Tour - Morzyczyn Amfiteatr w Morzyczynie | Kupuj Bilety Online

Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów.
15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzię letnie afmiteatry.

Na program koncertów złożą się piosenki pochodzące z płyt: “Bumerang”, “Mój dom”, a także z wydawnictw uzupełniających dyskografie Korteza. Letnie koncerty promować będzie nowa piosenka zatytułowana “Doskonały dzień”.

Kortezowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Jacek Lachowicz, Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

muzyka fajna, Kortez jak zawsze cichy, spokojny, bez większego kontaktu z publicznością. Więc to było na plus. Ogromnym rozczarowaniem było nagłośnienie!!! słowa bez zrozumienia, muzyka za cicho! Gdyby nie fakt, że bilety nie należą do tanich, to taki koncert "do kotleta".
Kortez koncertowo na większą skalę...jestem na nie. Klubowo, kameralnie...jestem na tak. Uwielbiam Go, znam wszystkie piosenki, ale na koncercie słabo było słychać tekst piosenek. Ja musiałam się wsłuchiwać w słowa, a dla tych, którzy nie znają...czarna magia :)
Krystyna 1984 04.09.2019 08:29
Witam, koncert był jak najbardziej cudowny; ciarki na całym ciele przez głos wokalisty, instrumenty wykorzystywane w tak piękny sposób oraz przez chórki w tle. Cały koncert cudowny ALE (zawsze jest te ale) kupując miejsca w pierwszym rzędzie wolałabym wraz z osobą mi towarzyszącą zobaczyć osoby występujące na scenie, a nie głośnik, który wszystko zasłania. Cena biletów oczywiście była wyższa niż pozostałych miejsc. Bardzo wielki minus przez co oceniam wydarzenie na 2 gwiazdki. Pozdrawiam cieplutko.
Efekty świetlne cudowne. Niesamowity koncert. Warto było się wybrać.
Koncert był magiczny, z resztą jak każdy Korteza :)
Koncert cudowny, magiczny, głos Korteza powalający. Pięknie, zmysłowo, chce się jeszcze....
Kortez mało kontaktowy, muzyka wspaniała.
Koncert jaki muzyka super!
Jeden z gorszych występów korteza!! Spóźnił się, nie miał głosu, było wiecej grania na instrumentach niż spiewania. Ewidentnie żeby odwalić robote, wziąć kase i dalej w trase.... wyszedłem po 20 minutach, chodz jechałem na koncert 4 h!!!
Koncert super, z kolei kilka dni przed koncertem otrzymałam również od dystrybutora biletów powiadomienia - przypomninajki że w danym dniu jest koncert- bardzo przydatne😉
Wspaniały koncert, pierwszy raz byliśmy zarówno na koncercie Korteza jak im w zmodernizowanym amfiteatrze w Żywcu. Obiekt super, natomiast sam koncert to ekstraklasa!!
Bardzo instrumentalny, emocjonalny występ. Brawa dla perkusisty, który trzymał zespół w rytmie. Fortepian Korteza był nieco ciszej w stosunku do innych instrumentów.
Mega pozytywne wrażenia ;) piękna gra świateł, oprawa muzyczna oraz sam wykonawca w punkt ..
Czas koncertu upłynął w miłej i niecodziennej atmosferze. Osoba wokalisty - indywidualisty sprawiła, że spotkanie nabrało charakteru tajemniczości i refleksyjności. Imponujący bis!. Bardzo ciekawa aranżacja świetlna. Zadowalający poziom bezpieczeństwa.
Było fantastycznie
Kortez - jak zwykle niesamowity. Jedynym minusem była słaba akustyka sali w hotelu Gołębiewskim.
Justyna F. 21.08.2019 09:24
Koncert super!
Koncert opóźniony o jakies 30min, ale mimo to uważam, że bylo warto. Oprawa muzyczna i cała reszta na wysokim poziomie.
Rewelacyjny koncert, jestem zachwycona
Zaczarowany czas, przepiękny koncert.
10/10 mega zadowolony. Spełnił moje oczekiwania 100%
Hipnotyzujący, magiczny Kortez. To był mój pierwszy koncert i z pewnością nie ostatni.
Cudowny koncert
SUPER!!
Wspaniały, nastrojowy koncert. POLECAM!
Cała oprawa na scenie oraz koncert.. przepiękny...
kochamkorteza 19.08.2019 14:42
Kortez niesamowicie szybko zdobył serca ludzi w różnym przedziale wiekowym. Wypełnił szczelinę, która powstała po stracie Tadeusza Nalepy. Swoimi niezwykle ciepłymi, w słowach i melodiach, piosenkami rozpoczął piękną artystyczną podróż razem z szybko rosnącym gronem swoich wielbicieli. Jego utwory mamy w swoich domach, samochodach... Koją nasze zmysły i pobudzają do refleksji. Jednak to, co pokazał w Żywcu, spowodowało przerażenie i zastanowienie - w którą stronę Kortez zmierza. Prawie każdy z jego pięknych utworów "ozdobiony" został jazgotem nieudolnie naśladującym improwizacje jazzowe. A przesterowane dźwięki, w tym szczególnie tony z bębna wielkiego, były nie możliwe do słuchania. Podczas koncertu część ludzi wyszła. Po koncercie sporo osób nie czekało nawet na bisy. Łukaszu Federkiewicz. Zatrzymaj się i zastanów dokąd chcesz zmierzać. Możesz być artystą tej miary co Tadeusz Nalepa, Eric Clapton, Nora Jones i inni, których kochamy i chętnie słuchamy. Rób to, co zacząłeś i tak jak to robiłeś dotychczas. Chcemy Cię kochać za Twoją wrażliwość, spostrzegawczość i mistrzostwo w tworzeniu muzyki.
Magiczny, cudowny koncert. Mieliśmy z mężem ciarki!!! Nagłośnienie, oświetlenie, klimat jaki stworzył Kortez, wszystko razem dało fantastyczny efekt!! Byliśmy pierwszy raz ale na pewno nie ostatni!! W przyszłym roku, jeżeli będzie trasa koncertowa to na pewno będziemy!!💗💗
Koncert rewelacja
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Morzyczyn inne wydarzenia