koncert
Kortez - Holiday Tour

koncert

Kortez - Holiday Tour

Kortez - Holiday Tour - Bilety na koncert

Kortez - Holiday Tour - Siemianowice Śląskie Amfiteatr w Parku Miejskim | Kupuj Bilety Online

Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów.
15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzię letnie afmiteatry.

Na program koncertów złożą się piosenki pochodzące z płyt: “Bumerang”, “Mój dom”, a także z wydawnictw uzupełniających dyskografie Korteza. Letnie koncerty promować będzie nowa piosenka zatytułowana “Doskonały dzień”.

Kortezowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Jacek Lachowicz, Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Siemianowice Śląskie

Brak wydarzeń w: Siemianowice Śląskie

Recenzje

Magia światła, cudowna muzyka, niepowtarzalny głos - Kortez.... Czego chcieć więce❤️❤️❤️❤️
Bylo swietnie
Było super i momentami nawet magicznie...
Fantastyczny koncert, ale to zasługa artysty. Imponująca oprawa świetlna. Duży plus za brak alkoholu. Cudowne przeżycie.
Witam! To był mój pierwszy koncert tego artysty, mam nadzieje że nie ostatni;) Generalnie same pozytywy, fajne miejsce, klimat koncertu na powietrzu, muzyka... tego się spodziewałam i nie zawiodłam :) Oprócz muzyki największe wrażenie zrobiły na mnie światła, gra kolorowych świateł dobranych do muzyki. Super !!!!!!! Gdybym się miała do czegoś doczepić to Kortez kazał trochę na siebie czekać, ponad pół godziny. Artyści....;) Koncert wart polecenia :)
Koncert w porządku, mają talent czują muzykę. Amfiteatr fajny ale musiałem z moją żoną siedzieć na betonowych schodach ponieważ brakowało miejsc. Zapłaciłem za bilety jak wszyscy a siedzieliśmy jakbyśmy przyszli bez zaproszenia. Duży minus dla organizatorów.
Przepiękny koncert, porywająca muzyka, która "normalnie" jest trochę w cieniu, a na koncercie wyszła na pierwszy plan, bardzo dobry dźwięk i super efekty świetlne, bardzo się cieszę, że mogłam na nim być.
Magdalena Johansen 17.08.2019 11:43
Piękny, pełen emocji koncert! Nawet pogoda nie mogła tego zepsuć. Kortez jak zwykle klasa 😍
Super koncert. Spoko gość.
Koncert rewelacja!
Magia! ❤️
Kto zna Korteza i jego sceniczne show, wie na co liczyć. Dźwięk i światła na 6+, organizacja... Średnio. Miejsc- które były nienumerowane, ostatecznie dla wielu zabrakło. Ludzie siedzieli na betonowych schodach. Po zakończeniu koncertu sala dobre kilka minut wolała o "bis". Ludzie zrezygnowani zaczęli opuszczać miejsca. Gdy ponownie wyszedł Kortez, wielu było w przejściach, na schodach...- Ci oto zostali wyproszeni pośpiesznie z koncertu. Pewnie zasłonili muzykę... Jak dla mnie organizacja dziwna, koncert ok😉
Nasz 4 koncert😀 i jak zawsze rewelacja!!!!
Cudowny i klimatyczny koncert... chcę jeszcze!
Świetny wykonawca z unikatowym głosem. Skromny ale niesamowicie utalentowany. Zachwycające efekty świetlne. Ogółem cudny koncert!
Wyjątkowy wieczór. Kortez jest jedyny w swoim rodzaju.
Cudowne przeżycie😍
Super koncert.
Świetna atmosfera i super koncert.
Świetny koncert , wspaniałe efekty dźwiękowo-świetne, cudowna atmosfera w amfiteatrze. Czekam na kolejne koncerty Korteza
Koncert Korteza świetny jak zawsze!!!!! Niestety mam zastrzeżenia do organizacji. Mimo, że hotel na pełnym wypasie, to brak depozytu gdzie można by było odłożyć aparat, z którym nie mogliśmy wejść na salę. Nie pamiętam czy była informacja na stronie, że taki zakaz obowiązuje, ale przecież nie każdy jedzie samochodem na koncert i w takiej sytuacji ma problem, bo nie ma gdzie odłożyć sprzętu itp. Sala mimo, że piękna to niestety duszna, brak klimatyzacji. Ludzie nie mogli skupić się na koncercie. Duży minus dla hotelu za to.
Koncert Korteza wspaniały. Sala w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu nie za bardzo nadaje się na takie imprezy. Duszno. Brak klimatyzacji. Krzesła ustawione tak, że ludzie sobie nawzajem zasłaniają widoczność.
Koncert rewelacja 😍 to jaką cały zespół zrobił robotę i te efekty świetlne to jest jakieś mistrzostwo.
Bardzo fajny koncert.
Cudowny koncert! ❤️
Wiewióreczka 16.08.2019 15:12
Fantastyczne wydarzenie! Emocje na najwyższym poziomie. Dziękuję, szczególnie za "Od dawna już wiem".
Bardzo klimatyczny i nastrojowey, muzyka, światła wszystko doskonale zgrane, Kortez trochę w cieniu, na szczęście głos się przebijał;)
Suuper
Świetny koncert!
Koncert Korteza był absolutną poezją dla uszu. Jego głos działa kojąco, a w połączeniu z genialnym zespołem stworzyli niezapomniane widowisko.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Siemianowice śląskie inne wydarzenia