koncert
Kortez - Holiday Tour

koncert

Kortez - Holiday Tour

Kortez - Holiday Tour - Bilety na koncert

Kortez - Holiday Tour - Wisła Amfiteatr im. S. Hadyny | Kupuj Bilety Online

Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów.
15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzię letnie afmiteatry.

Na program koncertów złożą się piosenki pochodzące z płyt: “Bumerang”, “Mój dom”, a także z wydawnictw uzupełniających dyskografie Korteza. Letnie koncerty promować będzie nowa piosenka zatytułowana “Doskonały dzień”.

Kortezowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Jacek Lachowicz, Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Mega pozytywne wrażenia ;) piękna gra świateł, oprawa muzyczna oraz sam wykonawca w punkt ..
Czas koncertu upłynął w miłej i niecodziennej atmosferze. Osoba wokalisty - indywidualisty sprawiła, że spotkanie nabrało charakteru tajemniczości i refleksyjności. Imponujący bis!. Bardzo ciekawa aranżacja świetlna. Zadowalający poziom bezpieczeństwa.
Było fantastycznie
Kortez - jak zwykle niesamowity. Jedynym minusem była słaba akustyka sali w hotelu Gołębiewskim.
Justyna F. 21.08.2019 09:24
Koncert super!
Koncert opóźniony o jakies 30min, ale mimo to uważam, że bylo warto. Oprawa muzyczna i cała reszta na wysokim poziomie.
Rewelacyjny koncert, jestem zachwycona
Zaczarowany czas, przepiękny koncert.
10/10 mega zadowolony. Spełnił moje oczekiwania 100%
Hipnotyzujący, magiczny Kortez. To był mój pierwszy koncert i z pewnością nie ostatni.
Cudowny koncert
SUPER!!
Wspaniały, nastrojowy koncert. POLECAM!
Cała oprawa na scenie oraz koncert.. przepiękny...
kochamkorteza 19.08.2019 14:42
Kortez niesamowicie szybko zdobył serca ludzi w różnym przedziale wiekowym. Wypełnił szczelinę, która powstała po stracie Tadeusza Nalepy. Swoimi niezwykle ciepłymi, w słowach i melodiach, piosenkami rozpoczął piękną artystyczną podróż razem z szybko rosnącym gronem swoich wielbicieli. Jego utwory mamy w swoich domach, samochodach... Koją nasze zmysły i pobudzają do refleksji. Jednak to, co pokazał w Żywcu, spowodowało przerażenie i zastanowienie - w którą stronę Kortez zmierza. Prawie każdy z jego pięknych utworów "ozdobiony" został jazgotem nieudolnie naśladującym improwizacje jazzowe. A przesterowane dźwięki, w tym szczególnie tony z bębna wielkiego, były nie możliwe do słuchania. Podczas koncertu część ludzi wyszła. Po koncercie sporo osób nie czekało nawet na bisy. Łukaszu Federkiewicz. Zatrzymaj się i zastanów dokąd chcesz zmierzać. Możesz być artystą tej miary co Tadeusz Nalepa, Eric Clapton, Nora Jones i inni, których kochamy i chętnie słuchamy. Rób to, co zacząłeś i tak jak to robiłeś dotychczas. Chcemy Cię kochać za Twoją wrażliwość, spostrzegawczość i mistrzostwo w tworzeniu muzyki.
Magiczny, cudowny koncert. Mieliśmy z mężem ciarki!!! Nagłośnienie, oświetlenie, klimat jaki stworzył Kortez, wszystko razem dało fantastyczny efekt!! Byliśmy pierwszy raz ale na pewno nie ostatni!! W przyszłym roku, jeżeli będzie trasa koncertowa to na pewno będziemy!!💗💗
Koncert rewelacja
Kortez jak Kortez - sztos ! Organizacyjnie jednak Gołębiewski średnio - obsługa na recepcji nie udzielała informacji o tym gdzie odbędzie się koncert - cytując " przy windzie jest drogowskaz". Drogowskaz na którym nie było informacji o piętrze / sali - żadnej. Ustawienie krzeseł niezbyt wygodne, strasznie duszno na sali
wszystko w jak największym porządku, jedynie brak kontaktu z publicznością ale widocznie taki charakter artysty. Co do śpiewu, oprawy i nagłośnienia nie mam zastrzeżeń.
Cudowny koncert, atmosfera niepowtarzalna, mam taki niedosyt, że chętnie bym poszła jeszcze na 2,3 a najchętniej 5 koncertów pod rząd. Nie żałuję ani złotówki wydanej na bilet. Kortez pozamiatał.
Genialny koncert!
genialny koncert !!! Kortez i jego głos, światło , muzyka -stworzyło niepowtarzalną atmosferę, magiczny klimat. Można było się zasłuchać ....i słuchać , słuchać.... Dziękuję za wzruszenia i wyśpiewaną ... "nic na siłę, nic na siłę , delikatnie... " prawdę.
Było jak zawsze super 😊
Wspaniałe wydarzenie. Oby więcej takich!
Super koncert, polecam
Koncert świetny, wszystko na wysokim poziomie. POLECAM KORTEZ niesamowity na żywo :)
Od strony muzycznej bardzo dobry koncert. Świetna muzyka, teksty, światło i obłędny głos Korteza. Zabrakło jednak kontaktu z publicznością. Nie bylo nawet "Dobry wieczór" nie mówiąc o jakichkolwiek słowach między utworami. Na koniec szybkie "Dziękujemy". Wyszliśmy przed bisem jak duża część publiczności. Szkoda.
Magiczny koncert! Kortez jak zwykle stanął na wysokości zadania. Dodatkowo gra świateł podbiła wrażenia estetyczne :)
Cudownie, magicznie i klimatycznie !
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wisła inne wydarzenia